Łukasz Nowicki przez dziewięć lat był mężem polsko-czeskiej piosenkarki, Haliny Mlynkovej. Choć ich małżeństwo nie przetrwało, zaowocowało synem. Piotr Nowicki w tym roku osiągnął pełnoletność.

Dziennikarz i prezenter telewizyjny przeżył dwa małżeństwa, z których doczekał się syna oraz córki. O Piotrze Nowickim media niewiele wiedziały, aż do niedawna, kiedy jego matka opublikowała aktualne zdjęcie chłopaka. Łukasz Nowicki miał co świętować.

Syn Łukasza Nowickiego wkroczył w dorosłość

Małżeństwo dziennikarza i piosenkarki było głośno komentowane w mediach, jednak ich syn nie udzielał się publicznie. Gdy po dziewięciu latach związku gwiazdorski duet postanowił się rozstać, wokalistka publicznie poprosiła o uszanowanie ich prywatności w tym czasie.

Drogi małżonków się rozeszły, jednak pozostał jeden czynnik, który na zawsze ich łączy. Syn, Piotr na początku tego roku wszedł w wiek pełnoletni. Radosne wieści skłoniły słynną piosenkarkę do upublicznienia wizerunku dorosłego dziecka w mediach społecznościowych.

Łukasz Nowicki z pewnością pęka z dumy z powodu łudząco podobnego syna. Choć w mediach trudno znaleźć więcej informacji o 18-latku, jego profil na Instagramie ukazuje artystyczne zamiłowanie do fotografii.

Łukasz Nowicki doczekał się dwójki dzieci

Dziennikarz po rozstaniu z gwiazdą sceny muzycznej skupił się na rozwoju kariery telewizyjnej. Coraz bardziej angażował się w projekty Telewizji Polskiej, a także zyskiwał rozpoznawalność dzięki występom w „Pytanie na śniadanie” oraz „Postaw na milion”.

Z drugą żoną, Olgą Paszkowską, Łukasz Nowicki wziął ślub w 2016 roku. Romantyczna uroczystość odbyła się na Bali. Małżonkowie już dwa lata później powitali na świecie córkę, Józefinę.

Łukasz Nowicki często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych w towarzystwie ukochanej żony. Wspólnie podróżują oraz wspierają się w codziennych obowiązkach. Dziennikarz jednak starannie zachowuje prywatność dzieci, które same zadecydują, czy chcą udzielać się w życiu medialnym jak ich rodzice.

Łukasz Nowicki
Fragment relacji Haliny Mlynkovej na Instagramie (instagram.com/halinamlynkova/)
Łukasz Nowicki
fot.instagram.com/lukasz__nowicki/

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Łukasz Nowicki odniósł się do afery z Cichopek i Kurzajewskim. Nie miał żadnych wątpliwości
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń


Źródło: Viva.pl