Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka MANIPULACJA Deynn i Majewskiego. To wszystko to tylko marketingowa SZTUCZKA
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 12.04.2018 17:04

Wielka MANIPULACJA Deynn i Majewskiego. To wszystko to tylko marketingowa SZTUCZKA

Deynn i Majewski
fot. Instagram

Po wszystkich dramatach, które wydarzyły się w życiu Deynn i Majewskiego, przyszedł czas na ich wielką przemianę, którą przechodzą na oczach swoich obserwatorów. Uduchowiona fit-para postanowiła sprytnie zagrać i przeznaczyć resztki swoich pieniędzy, których podobno nie mają, na szczytne cele.

Po ślubie w dresach, krzyżach na twarzy, które są symbolem wiary, przyszedł czas na okazanie dobrego serca. Celebryci robią naprawdę wszystko, aby odbudować swój wizerunek i zyskać utraconą sympatię internautów. Jesteście ciekawi, co wymyślili tym razem?

Wielka przemiana państwa Majewskich

Deynn i Majewski od dłuższego czasu wykazują się ogromną kulturą w stosunku do swoich fanów. Skończyły się przekleństwa i prostackie odzywki. Od kiedy powrócili, starają się dzielić wszystkim i chociaż fani czasem zadają im naprawdę niezręczne pytania, to dzielnie na nie udzielają odpowiedzi. To wszystko zapewne sprytny chwyt marketingowy. Para w końcu musi jakoś odzyskać zaufanie nie tylko sponsorów, ale i utraconych obserwatorów. Deynn i Majewski mogą znów mieć to, co z dnia na dzień stracili, a firmy zaczną na nich zarabiać.

Chociaż para żaliła się na to, że od czasu afery z siostrą, żyją biednie, to naprawdę ciężko uwierzyć w ich słowa. Życie w USA kosztuje naprawdę dużo, a Deynn i Majewski raczej nie odmawiają sobie przyjemności. Aby utrzymać swoje umięśnione sylwetki, fit-para wykupiła karnety na siłownie, które kosztowały 500 dolarów miesięcznie!

20 tysięcy złotych na cele charytatywne!

To jednak nie koniec wydatków. Majewscy zamierzają się wprowadzić do mieszkania w budynku, który zamieszkuje również znany koszykarz LA Lakers. Chociaż kreują się na biednych, ciągle zapominają o najważniejszym… aby nie chwalić się bogactwem! Ostatnio ich fani sami zwrócili uwagę na to, że relacjonując koncert, na który się wybrali, bawili się tylko w najdroższych miejscach. Oprócz tego para bardzo dba o swój wygląd wizualny, odwiedzając gabinety kosmetyczne, fryzjerów, a także zakupując nowe dodatki do garderoby. Czy tak naprawdę wygląda bieda?

Para na szczęście szybko zauważyła, że chyba nie wszystko idzie do końca po ich myśli. Musieli zrobić coś, czym trafią do serc większości Polaków, dlatego postanowili przekazać 20 tysięcy na cele charytatywne. Wszystko za sprawą nowej współpracy, a Deynn i Majewski postanowili w całą akcję zaangażować obserwatorów. Poprosili, aby Ci pomogli im w wyborze miejsca, do którego mają trafić pieniądze. Jakie by nie były intencje fit-pary, dobrze, że pieniądze trafią do tych najbardziej potrzebujących! A wy, co myślicie o pomocy Majewskich?

deynn
deynn
majewski

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś Światowy Dzień Czekolady. Ile Polacy zjadają jej rocznie?
  2. Co się stało?! Robert Lewandowski dostał CIOS W TWARZ
  3. Siostra Kowalczyk ujawnia jej tragedię. Ledwo przeżyła

Źródło: hantelek.pl