Niewiele celebrytek pokazuje się w mediach społecznościowych bez makijażu w obawie przed tym, że ktoś stwierdzi, że naturalnie nie wyglądają tak ładnie, jak po umalowaniu. Kasia Cichopek się jednak takimi głosami nie przejmuje, bo nagrała relację na Instagramie, gdy nie miała na swojej twarzy żadnych specyfików.

Nie wiemy, czy aktorka zdecydowałaby się na takie nagranie zupełnie spontanicznie. To ostatnie miało bowiem konkretny powód i to właśnie z uwagi na niego Kasia nie mogła być umalowana.

Kasia Cichopek pokazała się bez makijażu

W trakcie ostatnio opublikowanej relacji na Instagramie Kasia Cichopek nie miała na sobie makijażu, choć zwykle z niego nie rezygnuje. Jaki był więc powód? Łatwo można było wychwycić, że aktorce nie chodziło o manifest naturalnej piękności. Musiała to zrobić ze względów służbowych. Dlaczego?

Wspomniane nagranie było bowiem sponsorowane. Kasia reklamowała za jego pośrednictwem samoopalacz, który powinien być nałożony na czystą skórę. Jako że pokazywała, jak zrobić to w praktyce, sama nie mogła być umalowana.

Kasia Cichopek często reklamuje różne produkty

Regularnych obserwatorów profilu Kasi Cichopek absolutnie nie powinien zadziwić fakt, że aktorka coś reklamuje. Promowanie produktów odbywa się w jej mediach społecznościowych na porządku dziennym. Najwięcej współpracuje z markami odzieżowymi, chociażby Born2be czy Ocean’s Apart.

Kasia często reklamuje także swoją własną markę. Mowa o Ya Cichopek, w ramach której aktorka tworzy perfumy i różnego rodzaju biżuterię. Nierzadko daje też swoim fanom pokaźne kody rabatowe.

Warto zaznaczyć, że w pewnym momencie fani Kasi zaczęli mieć dość tego, że większość jej publikacji to tak naprawdę reklamy. W sekcji komentarzy dobitnie dawali znać, że im się to nie podoba. Bardziej uszczypliwi internauci porównywali ją wówczas do akwizytorów czy nawet billboardów reklamowych.

Zobacz zdjęcie:

Kasia Cichopek
instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek planuje zmianę nazwiska? O swojej decyzji poinformowała już Marcina Hakiela
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

Źródło: Wirtualna Polska

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl