Beata Kozidrak miała w 2021 roku wiele wrażeń, zarówno pozytywnych, jak bestsellerowy sukces jej autobiografii czy świętowanie jubileuszu zespołu Bajm, jak i negatywnych, związanych z jej problemami z prawem. Wszystko wskazuje na to, że również 2022 rok przyniesie naprawdę wielkie zmiany.

Kozidrak ma dwie córki z Andrzejem Pietrasem, współtwórcą i managerem zespołu Bajm: Katarzynę i Agatę. Pierwsza z nich ma dwoje dzieci: Sebastiana i Zofię. Czy na świecie pojawi się trzeci wnuk Beaty Kozidrak?

Beata Kozidrak po raz trzeci zostanie babcią?

Katarzyna Pietras, starsza córka Beaty Kozidrak, która także wybrała karierę muzyczną, jest szczęśliwą mamą Sebastiana i Zofii. Ich ojcem jest wieloletni partner i mąż artystki, Kamil Wyziński.

Agata Pietras do tej pory nie miała szczęścia w miłości. W 2019 roku miała poślubić wieloletniego partnera Michała, ale finalnie para się rozstała. Powodem zerwania miały być inna wizja przyszłości i odmienne oczekiwania.

Młodsza córka Beaty Kozidrak odnosiła za to spore sukcesy na polu zawodowym. W 2014 roku założyła własną markę odzieżową „Modlishka”. Firma produkuje wysokie jakościowo ubrania, szyte z najlepszych materiałów.

W 2020 roku cała Polska zachwyciła się postawą Agaty Pietras, która postanowiła, że jej firma będzie szyć maseczki ochronne dla medyków. W mediach społecznościowych firmy publikowano też filmy instruktażowe, jak samodzielnie uszyć maskę z materiału.

Wygląda na to, że w życiu projektantki mody nadeszły zmiany także w życiu prywatnym. Agata Pietras ogłosiła na Instagramie, że w 2022 roku zostanie mamą. W jej poście czytamy:

Nie ma takich słów, które mogą opisać jak bardzo jestem szczęśliwa! – napisała na Instagramie Agata Pietras.

Na zdjęciu, jakie opublikowała córka Kozidrak widać cień Agaty Pietras, odbijający się na ścianie. Wyraźnie widać na nim zaokrąglony brzuch kobiety. Beata Kozidrak uwielbia swoje wnuki – na pewno będzie zachwycona pojawieniem się kolejnego!

Źródło: pudelek.pl, party.pl, pomponik.pl, magazynkobiecy.pl, plejada.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”