Wielka radość u Jacka Kurskiego i jego żony. Para ma powody do świętowania i postanowiła uczcić je w wyjątkowy sposób. Dziś pierwsza rocznica ślubu państwa Kurskich z tej okazji prezes TVP postanowił zabrać ukochaną na romantyczną kolację. 

Joanna Kurska i Jacek Kurski pobrali się 18 lipca 2020 roku w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Dziś pierwsza rocznica ich ślubu. 

Jacek i Joanna Kurscy świętują 

Jacek Kurski i Joanna Kurską dziś świętują pierwszą rocznicę ślubu. Para stanęła na ślubnym kobiercu w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach 18 lipca 2020 roku, chociaż formalnie związała się już 31 lipca 2018 roku. 

Para musiała jednak zaczekać dwa lata na unieważnienie poprzednich małżeństw, aby móc stanąć przed ołtarzem. Zaraz po otrzymaniu dokumentu postanowili pobrać się w Krakowie. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Z okazji pierwszej rocznicy ślubu kościelnego Kurscy wybrali się na romantyczną kolację również w Krakowie. Delektowali się posiłkiem na tarasie jednego z krakowskich hoteli.

Siedząc przy stoliku, mogli podziwiać piękną panoramę miasta.  Joanna Kurska jeszcze przed skosztowaniem pierwszego kęsa, otrzymała od męża bukiet czerwonych róż. 

Trzeba przyznać, że para wygląda razem na niezwykle szczęśliwą. 

Nie znam bardziej kochającego i mądrego człowieka niż Jacek. To urodzony strateg, wrażliwy ojciec i wspaniały mąż. Wiele razem przeszliśmy i nigdy nie przestaliśmy się wspierać. Nasze małżeństwo jest jak dom, który powstał na skale – zdradziła Joanna Kurska podczas wywiadu dla Super Expressu. 

Gratulujemy i życzymy dużo miłości na kolejne lata!

Zobacz zdjęcia: 

Jacek Kurski
Jan Bielecki/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kasia Cichopek narzeka na warunki panujące na planie „M jak miłość”
  2. Władysławowo: utonął 21-latek
  3. Kim jest mąż Grażyny Torbickiej? Para jest szczęśliwym małżeństwem od 40 lat

Źródło: se.pl 

  

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.