Michał Wiśniewski ma piątkę dzieci. Ostatnie z nich, Falco Amadeus, przyszło na świat dokładnie 10 miesięcy temu. Dumny tata ogłosił właśnie na Instagramie radosną nowinę.

Falco Amadeus, najmłodszy syn Michała Wiśniewskiego i jego żony Poli Wiśniewskiej, urodził się pod koniec stycznia 2021 roku. Od tego czasu muzyk, który został ojcem po raz piąty w wieku 49 lat, nieustannie dzieli się w internecie radością i dumą z potomka.

Michał Wiśniewski świętuje ważną rocznicę najmłodszego syna

Na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawił się właśnie entuzjastyczny wpis na Instastories. Możemy w nim przeczytać, że Falco Amadeusz ma już 10 miesięcy. Oznacza to, że chłopiec urodził się 29 stycznia.

Falco Amadeus od początku stał się oczkiem w głowie Michała Wiśniewskiego, który wielokrotnie opowiadał w wywiadach, że późne ojcostwo odmładza, a on sam zupełnie inaczej przeżywa obowiązki ojca, niż kiedyś.

Imię najmłodszego syna Wiśniewskiego pochodzi od idola muzycznego artysty – ustriackiego wokalisty Falco, który w latach 80. wypromował hit „Rock Me Amadeus”. Pozostałe dzieci Michała Wiśniewskiego to: 18-letni Xavier, 17-letnia Fabienne, 14-letnia Etiennette i 13-letnia Vivienne.

Dołączamy do życzeń zdrowia i szczęścia dla maluszka!

Michał Wiśniewski
Fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć
2. Totalny hit w Pepco za 20 zł. Pojawił się produkt, na który poluje miliony Polek
3. Kurdej-Szatan nagle przerwała milczenie. Niepojęte, co właśnie dzieje się w sieci