Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka radość w życiu gwiazdy TVN, jest już po zaręczynach. Niestety, nie zanosi się na ślub
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.09.2022 22:58

Wielka radość w życiu gwiazdy TVN, jest już po zaręczynach. Niestety, nie zanosi się na ślub

Dzień Dobry TVN
Kadr z programu „Dzień dobry TVN” 23.03.2022

Prowadząca popularny program „Dzień Dobry TVN” właśnie przekazała radosną nowinę. Małgorzata Ohme zaręczyła się ze swoim partnerem Rafałem Jakóbiakiem. Teraz w ostatnim wywiadzie zdradziła, czy zaczyna myśleć już o przygotowaniach do ślubu.

Gwiazda porannego show TVN jest obecnie jedną z najpopularniejszych prezenterek stacji. Dziennikarka pojawiła się ze swoim ukochanym podczas pokazu nowej kolekcji projektanta Łukasza Jemioła. Podczas wydarzenia udzieliła kilku wywiadów. W trakcie jednego z nich zdradziła, że w jej życiu zaszło kilka istotnych zmian.

Gwiazda „Dzień Dobry TVN” zaręczyła się z ukochanym

Jedna z prowadzących porannego show „Dzień Dobry TVN” podczas wywiadu po zakończeniu pokazu Łukasza Jemioła wyznała, że jej związek z ukochanym wszedł już na kolejny etap. Małgorzata Ohme od dłuższego czasu spotyka z biznesmenem, zajmującym się branżą stomatologiczną — Rafałem Jakóbiakiem. Podczas rozmowy z portalem „Jastrząb Post” zdradziła, czy miałaby ochotę wyjść jeszcze raz za mąż.

Gwiazda wyznała wówczas, ze jej ukochany zdążył już jej się oświadczyć, a ona sama nie opowiedziała o tym wcześniej mediom. Szybko jednak zaskoczyła kolejnym nieoczekiwanym wyznaniem. Mimo deklaracji prezenterka zdradziła, że nie myśli, póki co o ślubie.

-Rafał mi się oświadczył, więc w tym sensie zadeklarował, że chciałby być ze mną przez całe życie. Czy ja potrzebuję ślubu? Nie potrzebuję tego do niczego tak naprawdę, już byłam żoną. Wydaje mi się, że to nie jest jeszcze ten czas i że ja będę wiedziała, kiedy ten czas nadejdzie — powiedziała Małgorzata Ohme podczas rozmowy z portalem „Jastrząb Post”.

Małgorzata Ohme z „Dzień Dobry TVN” ma za sobą już jedno małżeństwo

Gwiazda ma za sobą już jeden nieudany związek. W wieku zaledwie 20 lat poznała swojego pierwszego męża — Rafała Ohme, który był starszy od prezenterki o 11 lat. Po dwóch latach zakochani podjęli decyzję o ślubie. Owocem tej relacji jest dwójka dzieci: synek Jerzy oraz córeczka Klasa. Niestety, związek ten zakończył się rozwodem, a każde z małżonków poszło w swoją stronę.

Nic dziwnego, że po ciężkich doświadczeniach prowadząca „Dzień Dobry TVN” nie myśli na razie o kolejnym oficjalnie sformalizowanym związku. Mimo zapewnień o tym, że nie śpieszy jej się przed ołtarz, dziennikarka zdradziła, kto ewentualnie mógłby zostać jej świadkiem.

-Mogę powiedzieć, że na pewno na moim ślubie świadkiem będzie Andrzej Polan — powiedziała gwiazda TVN w rozmowie z portalem, wspominając kucharza DDTVN.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Gosia Ohme (@gosiaohme)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żaneta Rosińska w „Dzień Dobry TVN”. Kim jest nowa pogodynka? Wcześniej pracowała w TVP
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

Źródło: Radio Zet