Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z prowadzących trwającego obecnie „Super Hit Festiwalu”, który odbywa się w Sopocie. Jak wyjawiła w wywiadzie na ściance, już musiała radzić sobie z pewną wpadką, którą trzeba było umiejętnie tuszować. Jak sobie poradziła?

O wszystkim opowiedziała w rozmowie z serwisem „Pomponik”. Co musiała zrobić, by naprawić sytuację?

Paulina Sykut-Jeżyna o prowadzeniu festiwalu w Sopocie

Prezenterka jest zachwycona samym wydarzeniem, o czym od razu dała znać. Przyznała także, że od 2 dni bardzo ciężko pracuje, bo było wiele spraw do przygotowania i kwestii do przećwiczenia. Zaznaczyła, że widzom może wydawać się, że pracownicy telewizji przyjeżdżają teraz do Sopotu na wakacje, ale wcale tak nie jest, bo praca wre.

Mało tego, nie wszystko idzie w jej trakcie tak, jak powinno. Prezenterka wyjawiła, że była zmuszona do tuszowania pewnych niedociągnięć na scenie. Wyjawiła, że przy zapowiedziach dwóch artystów dostała od producentów show na ucho cynk, że ci nie są jeszcze gotowi. Co w takiej sytuacji muszą robić prowadzący?

– Mieliśmy dwie takie sytuacje, w których musieliśmy „szyć” – przyznała prezenterka.

Co dokładnie miała na myśli? Jak później wyjaśniła, to określenie używane w żargonie telewizyjnym, które oznacza po prostu improwizowanie i przeciąganie wątku do tego momentu, aż następni występujący wreszcie się przygotują. Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła, że dwukrotnie dostała sygnał od producentów, że zapowiedź trzeba przeciągnąć, z czym świetnie sobie poradziła. Nie ma jednak wątpliwości, że to dosyć stresujący moment dla prowadzących. W końcu czasem przygotowania artystów mogą się bardzo dłużyć, jak wspomniała prezenterka, najczęściej z powodów technicznych, a widzów trzeba w tym czasie ciągle zajmować.

Warto zwrócić uwagę nie tylko na to, co prowadząca robiła, ale też jak wyglądała. Miała na sobie wyjątkową, długą suknię w kolorze liliowym, która umiejętnie eksponowała jej dekolt. Ten zdobiony był dodatkowo błyszczącym łańcuszkiem. Kreacja nie była przesadnie szalona i pstrokata, dlatego świetnie pasowała do Pauliny

Zobacz post:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą” 

Źródło: pomponik.pl