Kilka dni temu Katarzyna Cichopek została przyłapana na lotnisku przez paparazzi. Jak się okazuje, aktorka wylatywała wraz z dziećmi i rodziną brata na święta wielkanocne do bardzo egzotycznego miejsca.

Wybrała się bowiem na Malediwy, z których teraz zresztą zdaje relację na Instagramie. To nie pierwsze takie święta w jej wykonaniu.

Jak Katarzyna Cichopek spędza Wielkanoc?

Wychodzi na to, że aktorka nie bardzo lubi przebywać w kraju w trakcie tego wyjątkowego okresu. Jej wycieczka na Malediwy nie jest bowiem pierwszym egzotycznym, a przy okazji wielkanocnym wypadem. Rok temu również świętowała w rajskim miejscu.

Wówczas pojechała wraz z rodziną do Dominikany. Także chętnie relacjonowała swoim fanom to, jak spędza święta. Wtedy celebrowała ten magiczny czas w wyjątkowo ekskluzywnym resorcie. Oczywiście, też były z nią jej ukochane dzieci. Wtedy u jej boku pozował jeszcze Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek bardzo lubi podróżować do tego typu egzotycznych lokacji. Jeśli przejrzymy jej Instagrama, zorientujemy się, że to właśnie piękne plaże, ocean, palmy i ogólnie rzecz biorąc rajskie krajobrazy, są jej turystycznym konikiem. Na początku tego roku była bowiem na Seszelach. Co ciekawe, wtedy także był z nią jeszcze Marcin Hakiel. Para wspólnie pozowała i wyglądała na szczęśliwą, choć raptem kilka tygodni później doszło do ich rozstania.

Nie można jednak przy tym stwierdzić, że aktorka nie docenia naszego, polskiego morza. W zeszłe wakacje wybrała się urlop właśnie nad Bałtyk. Wówczas również ochoczo relacjonowała to, co robi w trakcie wypoczynku.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Janusz Chabior, Nosowska, Brodka i Zalewski w żałobie. „Chce mi się wyć. Kochałem go”
  2. Fani „Sanatorium miłości” są oburzeni jak nigdy. Nie mogą zrozumieć decyzji Telewizji Polskiej
  3. Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w „Tańcu z gwiazdami”? Junior zapewnia, że ma smykałkę do tańca

Źródło: telemagazyn.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl