Biedronka i Lidl są jednymi z najbardziej popularnych sieci supermarketów w Polsce. Ciągle walczą więc o uwagę swoich klientów, przyciągając ich ciekawymi ofertami. Co teraz przygotowały obydwa sklepy?

W nadchodzących dniach w obydwu supermarketach będzie można nieźle się obłowić. Jakich produktów dotyczą promocje?

Biedronka i Lidl z nowymi promocjami

Co w takim razie możemy dostać w okazyjnych cenach w sklepach sieci Biedronka? Promocje skupiają się na produktach, które mogą być szczególnie potrzebne w polskich domach ze względu na zbliżającą się Wielkanoc. Dlatego posiadacze karty Moja Biedronka będą mogli kupić majonez Winiary o 25% taniej.

Bardzo ciekawą promocją objęto soki Riviva. Przy zakupie 3 butelek tego napoju drugie tyle dostaniemy gratis. W lepszej cenie będzie można dostać też niezwykle pożądaną w tym okresie białą kiełbasę. Będzie ona o 33% tańsza niż dotychczas. Podobnie przeceniona została szynka wieprzowa.

W ofercie znalazło się też miejsce dla wyjątkowej okazji skierowanej do smakoszy piwa. Teraz przy zakupie 10 butelek tych napojów marek Żywiec, Kasztelan, Warka i Harnaś drugie tyle będzie można dostać za darmo!

Z jakimi promocjami do swoich klientów wyszedł Lidl? Również przecenił mięsa. O aż 39% tańszy będzie filet z piersi kurczaka. Za szynkę klasyczną trzeba będzie za to zapłacić 25% mniej. Sieć tych supermarketów przygotowała także wyjątkową ofertę grzybów. Klienci będą mogli zakupić nie tylko różne rodzaje pieczarek, ale także boczniaki w cenie 4,75 zł za opakowanie o wadzie 250 gramów, a także odmianę Shimeji za 5,99 zł za 150 gramów produktu.

Poza tym Lidl objął promocjami także wiele odmian pieczywa. Jeśli zakupimy dwa chleby pełne ziaren, drugi z nich będzie o 30% tańszy. Mniej zapłacimy także za bułki orkiszowe. Gdy kupimy ich 6 sztuk, cena każdej z nich będzie o 20% niższa. Poza tym Lidl przygotował też specjalną ofertę ciast wielkanocnych. Wobec tego w sklepie będzie można zakupić babkę piaskową, w cenie 9,99 zł za sztukę, a także piernika czy makowca.

Zobacz ofertę:

Lidl
fot. materiały prasowe sklepu
Lidl
fot. materiały prasowe sklepu
Biedronka
fot. materiały prasowe sklepu
Biedronka
fot. materiały prasowe sklepu

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. W Biedronce już od czwartku, w Lidlu kilka dni później. Wspaniałe okazje, w sklepach będą tanie produkty do domu

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl