Lelum.pl > Nowości > Wielkie promocje w sklepie Tadeusza Rydzyka. Książki o związkach to dopiero początek, znamy ceny
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 23.09.2023 13:32

Wielkie promocje w sklepie Tadeusza Rydzyka. Książki o związkach to dopiero początek, znamy ceny

Tadeusz Rydzyk
Promocja w sklepie Tadeusza Rydzyka. Fot. Jakub Kaminski/East News

W sklepie fundacji Lux Veritatis, która należy m.in. do budzącego wiele kontrowersji o. Tadeusza Rydzyka, trwa wyprzedaż. Wśród książek, które zostały przecenione, znalazły się m.in. pozycje o intymnych relacjach damsko-męskich. Sprawdziliśmy, co i w jakich cenach znajduje się w asortymencie sklepu. 

Tadeusz Rydzyk posiada sklep, w którym obecnie trwa wyprzedaż

Tadeusz Rydzyk jest jednym z najbardziej znanych, a przy tym kontrowersyjnych, księży katolickich w Polsce. Jest on założycielem m.in. Telewizji Trwam, a także Radia Maryja, co przyczyniło się do tego, iż był wielokrotnie krytykowany za to, jakimi funduszami dysponuje. Co więcej, w całym nie kraju nie raz było głośno z powodu skandalicznych wypowiedzi, które wygłosił.

Oprócz wyżej wymienionych działalności, Tadeusz Rydzyk jest prezesem fundacji Lux Veritatis, której zyski w 2021 roku odnotowano na poziomie 44 milionów złotych. Okazuje się, że w sklepie do niej należącym właśnie trwa wyprzedaż. Postanowiliśmy sprawić, jakie pozycje są tam dostępne oraz ile trzeba za nie zapłacić po uwzględnieniu rabatów.

TVP nie dała rady tego ukryć. Wszyscy widzieli, co wydarzyło się na koncercie "Murem za polskim mundurem"

Promocje w sklepie Tadeusza Rydzyka

W sklepie internetowym, który należy do fundacji Lux Veritatis założonej m.in. przez Tadeusza Rydzyka, w sekcji z książkami pojawiło się w ostatnim czasie wiele nowych tytułów. Niektórych książek, które można znaleźć na wirtualnej półce, próżno szukać w innych księgarniach. Być może dlatego ich ceny wydają się być większe niż w przeciętnej księgarni.

Przykładowo, książkę "Tyrania postępu" dostaniemy tam w cenie 74,90 złotych, a "Historię" Sławomira Cenckiewicza za 64,90 złotych (przeceniona z 73 złotych). Co więcej, w ofercie sklepu znajdziemy takie pozycje jak “Spisek tęczowej koalicji” za 34,90 złotych (przeceniony z 49,90), a także Kalendarz Rodziny Radia Maryja na 2024 rok za 14,90 złotych. Jednak to nie wszystko! W ofercie znalazło się kilka pozycji o relacjach damsko-męskich.

Zaskakująca oferta sklepu Tadeusza Rydzyka

W sklepie Lux Veritatis, którego właścicielem jest m.in. Tadeusz Rydzyk, znajdziemy sporą gamę książek, które opowiadają o relacjach damsko-męskich. Z okazji wielkich promocji zakupimy je obecnie w niego niższej niż zazwyczaj cenie. Pozycją, która cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem, jest książka "Więcej niż seks" dostępne w cenie 39,90 złotych (przecenione z 44,90 zł). Opowiada ona o "intymnych relacjach małżeńskich i zjednoczenia, które proponuje sam Bóg". Kolejną książką w tej tematyce jest tytuł “To nie jest babska sprawa! Co każdy mężczyzna powinien wiedzieć o planowaniu rodziny ” dostępna za 23,90 złotych. 

Co jeszcze znajdziemy na promocji w sklepie? Będą to m.in. przedmioty jubilerskie i dewocjonalia, takie jak pierścień-różaniec z kamieni piasku pustyni.

Projekt bez nazwy - 2023-09-23T122313.989.png
Tadeusz Rydzyk. Fot. Paweł Wodzyński/East News

źródło: o2.pl