Edyta Górniak świętuje 17. urodziny syna. Gwiazda pokazała na swoim Instagramie rozczulające nagranie, które wzruszyło jej fanów. Czego życzy swojemu synowi? 

Edyta Górniak (48 l.) w wielu wywiadach podkreślała, jak ważna jest dla niej relacja z synem. Jest to bez wątpienia najważniejsza rola w jej życiu. Allan, bo tak ma na imię jej syn, w tym roku kończy już 17 lat. 

Edyta Górniak opublikowała filmik z synem 

Edyta Górniak na swoim Instagramie umieściła w ostatnich dniach filmik z udziałem swojego syna. Widać, że nagranie powstało już jakiś czas temu, kiedy Allan był jeszcze młodszy. Gwiazda najprawdopodobniej darzy ten film dużym sentymentem.

Jako miejsce ich ówczesnego pobytu oznaczyła przy nagraniu Shutters on the Beach. Jest to hotel, który znajduje się w Santa Monica w Kalifornii. 

Pod filmikiem posypała się lawina komentarzy. Jej fani, zachwyceni urodą Allana, gratulowali jej pociechy, a nastolatkowi życzyli samych radosnych chwil i dużo spełnienia. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Taki syn to skarb! Happy Birthday Allan! – czytamy w komentarzach. 

Wyjątkowe życzenia dla syna 

Miejsce, które zostało oznaczone przy nagraniu okazuje się być nieprzypadkowe. Jakiś czas temu Edyta wraz z synem przeprowadzili się do Los Angeles. Mieszkali tam przez kilka lat, po czym znów wrócili do Polski. 

Piosenkarka w rozmowie z magazynem Fakt wyznała, że wciąż oboje ogromnym sentymentem darzą Stany Zjednoczone. Jak sama przyznała, jej syn do dzisiaj tęskni za Stanami. Tam miał szansę rozwijać się wśród różnych kultur, a co najważniejsze tam nie byli rozpoznawalni. 

Allan zaczyna przygotowywać się do matury. To między innymi dlatego zdecydowali się na powrót do Polski. W poruszającym wpisie pod wspomnianym filmikiem Edyta złożyła synowi wyjątkowe życzenia. 

Życzyła mu przede wszystkim świadomości i duchowego rozwoju, a także wolności w dokonywaniu własnych wyborów, by mógł robić w życiu to, co kocha najbardziej. 

Zobacz film: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: Pomponik.pl