„M jak miłość” jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali od dwóch dekad nie bez przyczyny. Zawsze dzieje się w nim bowiem coś, co niezwykle emocjonuje telewidzów. Nie inaczej było ostatnio, gdy rozgrywał się dramat Magdy.

Odgrywana przez Annę Muchę postać została zdradzona przez swojego męża, Andrzeja z jego koleżanką po fachu. Dopiero w nadchodzących odcinkach zobaczymy emocjonalną, ale jak najbardziej zrozumiałą reakcję Magdy. Ta zresztą będzie miała okazję się dogryźć.

„M jak miłość”: Co po zdradzie zrobi Magda?

Magda w nadchodzących odcinkach serialu odkryje zdradę męża, który nieuważnie zostawi w swoich rzeczach pamiątkę po kochance. Wściekła kobieta ucieknie z domu do siedliska i tam będzie rozpaczała. Po czasie jednak uda jej się zebrać na tyle, by swoją frustrację przekuć w coś pozytywnego. By wyładować emocje, będzie częściej ćwiczyła.

Na siłowni z kolei spotka Michała, znanego już z poprzednich epizodów. Mężczyzna pomagał jej zadomowić się w lokalu i tłumaczył, jak powinna trenować. Już wtedy przystojny mężczyzna przykuł jej uwagę, ale że Magda była zdecydowanie bardziej porządna od swojego męża, nic z tym nie zrobiła. Teraz jednak będzie miała okazję odegrać się na Andrzeju, rozwijając znajomość z Michałem. Jeśli więc jesteście ciekawi, jak potoczy się ich wątek, musicie śledzić odcinki, które będą wyemitowane po wakacjach.

Te były zresztą całkiem niedawno nagrywane. Wiemy o tym od Anny Muchy, która za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych opowiedziała o tych scenach. Nie wdawała się jednak w szczegóły fabuły, by zbyt wiele nie zdradzać, a opisała, jak czuje się po takim dniu zdjęciowym.

Okazuje się, że był on dla niej wielkim wyzwaniem. Przyznała wówczas, że nie cierpi nagrywać scen płaczu i rozpaczy, ponieważ nastrój, w który musi się przez to wprowadzić jako aktorka, udziela się nawet po zakończeniu pracy. Jest przez to takim dniem wykończona dużo bardziej niż innymi, spędzonymi na planie.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą? 

 

Źródło: se.pl