Wielkopolska policja, na znak sprzeciwu wobec braku reakcji kierownictwa na niepokojące sygnały wysyłane przez jednego z funkcjonariuszy, który miał odebrać sobie życie, nie przychodzi do pracy. Jak donosi RMF24, 33-letni Mariusz O. postrzelił się w ubiegły piątek tuż po służbie. Młodego mężczyzny nie udało się uratować.
 
Od czasu gdy w ubiegły piątek młody funkcjonariusz postrzelił się po służbie, sześciu z siedmiu dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Kole w Wielkopolsce przeszło na zwolnienie lekarskie. Według nieoficjalnych ustaleń RMF24 33-latek miał być prześladowany przez przełożonych. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie.
 
 
Wielkopolska: Policjant odebrał sobie życie
 
Wielkopolska policja mierzy się z ogromną tragedią. 33-letni Mariusz O., który pełnił służbę od około 10 lat, miał odebrać sobie życie. Kiedy w miniony piątek funkcjonariusz wrócił do jednostki, jego koledzy usłyszeli głośny huk. Okazało się, że był to dźwięk strzału z broni. 
 
 
 
Na miejsce zdarzenia wezwano służby ratunkowe, a młody policjant, w ciężkim stanie i z poważnymi obrażeniami głowy, został zabrany do szpitala. Niestety, po kilku godzinach lekarze poinformowali o śmierci mózgu mężczyzny. Teraz na służbę nie przychodzi 6 z 7 funkcjonariuszy Policji w Kole. Jak udało się ustalić RMF24, policjanci mają ku temu ważny powód.
  1. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła. Tragedia zaraz po ślubie
  2. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  3. Ich dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice chłopca bali się najgorszego

Wielkopolska: sprzeciw policjantów

Jak donosi RMF24, zwolnienia policjantów to wynik piątkowych zdarzeń i forma sprzeciwu. Policjant z Wielkopolski miał być poddawany mobbingowi, a funkcjonariusze mieli sygnalizować przełożonym o pogarszającym się stanie psychicznym swojego kolegi. 

Z początkowych informacji służb wynikało, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jednak jak dowodzi portal, ślady zabezpieczone na miejscu zdarzenia i miejsce rany postrzałowej stanowczo temu zaprzeczają. Śledztwo w sprawie wszczęła Prokuratura Rejonowa w Kole. 3 czerwca akta zostały skierowane do  prokuratury regionalnej w Poznaniu, a następnie do prokuratury okręgowej.

Pogrzeb 33-letniego Mariusza O. z Wielkopolski ma odbyć się pod koniec tygodnia. Policjant miał żonę i dwójkę dzieci. Rodzina zgodziła się, by w ceremonii brała udział asysta kompanii honorowej z Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wielkopolska
fot. policja.pl

Wielkopolska policja mierzy się z ogromną tragedią. W miniony piątek funkcjonariusz z kolskiej komendy śmiertelnie się postrzelił. Wiele wskazuje na to, że był ofiarą mobbingu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w Warszawie. W nocy zrobili tak samo jak w USA. Pomnik wielkiego Polaka zdewastowany
  2. Kolejna wielka zmiana już w czwartek. Dotyczy tysięcy Polaków
  3. Zbigniew Wodecki nigdy nie zdradził jednego sekretu. Chodzi o Beatę Tyszkiewicz, teraz wszystko wyszło na jaw
  4. Popularna sieciówka raz na zawsze znika z Polski. Sklep pozbywa się wszystkiego za śmieszne pieniądze
  5. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  6. Zadziwiający wyciek z najbliższego otoczenia Kaczyńskiego. Na Nowogrodzkiej robi się gorąco

źródło: rmf24.pl

 

 
Poprzedni artykułElżbieta Dmoch dziś. Reporterzy dotarli do gwiazdy. Smutne, jak dziś wygląda jej życie
Następny artykułPrzed operacjami plastycznymi za 167 tys. zł wyglądała pięknie. Zmiana jej wyglądu rozkłada na łopatki
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.