Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, co działo się na ślubie córki Małysza, niesamowite wieści
Kamil Olek
Kamil Olek 05.09.2021 18:13

Wiemy, co działo się na ślubie córki Małysza, niesamowite wieści

ślub
screen / instagram.com/izamalysz

Zamążpójście córki znanego skoczka narciarskiego – Adama Małysza – to kolejne ślubne wydarzenie ostatnich tygodni. Nie dziwi więc, że zelektryzowało opinię publiczną. Dowiedzieliśmy się między innymi, jakie atrakcje przygotowała dla gości weselnych para młoda. Jedno jest pewne – ślub Karoliny Małysz można zaliczyć do niezwykłych.

Ślub w bańce mydlanej

Relacją z uroczystości podzieliła się z obserwującymi jej profil w mediach społecznościowych matka panny młodej – Izabela Małysz, uczestniczka najnowszego sezonu programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Nie kryła ona zachwytu.

No to już OFICJALNIE mam też SYNA – napisała pod jednym ze ślubnych zdjęć [pisownia oryginalna].

Fakt wyczekiwania na uroczystość nie powinien dziwić – młodzi mieli bowiem pobrać się jeszcze w 2020 roku. Plany pokrzyżowała jednak pandemia. Karolina i jej mąż mieli tym samym wiele czasu, by dopracować wszelkie szczegóły ceremonii (a także późniejszej zabawy weselnej).

Na uczestników zabawy czekał niezwykły pierwszy taniec, w rytmie znanych przebojów, którym to towarzyszył niezwykle popularny ostatnimi czasy dym. Następnie goście mogli zaś podziwiać wybranka Karoliny – Kamila – zamkniętego… w bańce mydlanej. Wesele trwało zaś do białego rana.

Jak możemy się domyślać, nowy członek rodziny Małyszów, nie powinien obawiać się przyszłych teściów. Ci bowiem wielokrotnie wypowiadali się już na temat związku córki, podkreślając sympatię do – przyszłego wtedy – zięcia.

Parze młodej życzymy wszystkiego najlepszego.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez IzAbelka (@izamalysz)

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Wczoraj ślub córki, a dziś Iza Małysz ogłosiła radosną nowinę, gratulacjom nie ma końca