Joanna Liszowska zaskoczyła wszystkich fanów jednym zdjęciem. Gwiazda pokazała się tak, jak ją stworzyła natura — bez upiększeń. Pod fotografią spłynęły komentarze od zachwyconych fanów.

Do dziś Joanna Liszowska zawsze i nieodmiennie kojarzyła się nam z pełnym uśmiechem, seksapilem, a przede wszystkim — burzą blond włosów.

Odkąd w 2002 roku zadebiutowała rolą w „Szpitalu na peryferiach”, jej osobowość nieustannie ewoluowała. Fani śledzili te zmiany, wraz z rozwijającą się dynamicznie karierą gwiazdy — poprzez „Kasię i Tomka”, „M jak miłość”, „Kryminalnych”, występ w „Tańcu z gwiazdami” i „Przyjaciółkach” — aż po takie filmowe produkcje, jak „Ciacho”, czy „Nie kłam kochanie”.

Naturalna Joanna Liszowska zachwyciła fanów. Uwagę zwracają włosy gwiazdy

Przez lata ewoluowała nie tylko kariera aktorki. Metamorfoza dokonywała się także w jej wyglądzie, a zwłaszcza we fryzurach. Joanna Liszowska prezentowała się w prostych włosach, czasem lekko skręconych na końcach lub pokarbowanych, splecionych i związanych w kucyk. Zawsze jednak dominował u niej łagodny, jasny blond, do którego przywykliśmy.

Nieodłącznym elementem był też makijaż oraz mocne, kontrastujące kolory, czernie i biele. Do tego zdążyła nas przyzwyczaić przez dwie dekady na ekranie.

Tym większe było zaskoczenie, kiedy aktorka zaczęła pokazywać się na Instagramie bez makijażu, lub w „makeup no-makeup”. Podobnie, jak wiele koleżanek z branży, także ona coraz bardziej stawia na podkreślanie swojego naturalnego piękna.

Teraz gwiazda dodała na Instagramie zdjęcie, które wywołało wśród fanów prawdziwy zachwyt. Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu i w „swoich” włosach. Mocno opalona, opromieniona słońcem, prezentująca wspaniałą grzywę loków w chłodnym odcieniu jasnego brązu, przez który przebijały się srebrne pasma — ten dojrzały, wakacyjny look podkreśliła wielkimi, przeciwsłonecznymi okularami i kolczykami.

Niektórzy fani nie mogli wyjść z szoku. Inni mieli problem z rozpoznaniem gwiazdy.

Blond, blond, blond, gdzie blond? – padło pytanie.

Naturalność, kobiecość, uśmiech, to jest to.

Pięknie, nie poznałam taka odmieniona – podziwiali inni.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl