Jacek Wójcik i Dagmara Kaźmierska stanowią jeden z najbardziej rozpoznawalnych duetów telewizyjnych. Dotychczas mało kto wiedział, czym w życiu prywatnym zajmuje się przyjaciel jednej z „Królowych życia”. Okazuje się, że mężczyzna jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Co jeszcze o nim wiemy?

Program „Królowe życia” przyniosły Dagmarze Kaźmierskiej i Jackowi Wójcikowi niesamowitą rozpoznawalność. Choć w programie co jakiś czas pojawiają się nowi bohaterowie, charakterna blondynka i jej sympatyczny przyjaciel wciąż cieszą się największym zainteresowaniem widzów.

Jacek Wójcik w „Królowych życia”

„Królowe życia” doczekały się dziesięciu sezonów. Program przedstawia życie kobiet, których codzienność daleka jest od przeciętności. Każdej z nich na planie towarzyszą bliscy i przyjaciele. Nieodłącznym kompanem Dagmary jest Jacek.

Mężczyzna bardzo szybko zaskarbił sobie sympatię widzów. W „Królowych życia” funkcjonuje jednak w cieniu swojej przyjaciółki. Wobec tego fani przez długi czas nie wiedzieli nic o jego wykształceniu ani rodzinie. Takie fakty z życia Jacka Wójcika wyszły na jaw dopiero niedawno.

Jacek Wójcik prywatnie

Okazuje się, że przyjaciel Dagmary ma duszę artysty. Jacek skończył bowiem Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Nigdy nie rozstał się z wyuczonym zawodem – do dziś zajmuje się pracami plastycznymi oraz renowacją mebli sakralnych.

Jacek spełnia się także w roli ojca. O tym fakcie widzowie mogli dowiedzieć się dopiero w dziewiątym sezonie „Królowych życia”. W jednym z odcinków wyszło na jaw, że przyjaciel Dagmary ma dwóch synów.

Więcej o życiu prywatnym Jacka Wójcika można dowiedzieć się z jego profilu na Instagramie. Mężczyzna często publikuje zdjęcia, do których pozuje z przyjaciółką, synami, a nawet… ze świnkami! Sami zobaczcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Wójcik (@jacek_wojcik_official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Wójcik (@jacek_wojcik_official)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jacek Wójcik (@jacek_wojcik_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: kolezanka.com

Poprzedni artykułDo 30 września każdy Polak musi wziąć udział w Spisie Powszechnym. Za niedotrzymanie obowiązku grozi 5 tys zł kary
Następny artykułSiostra Godlewskiej pokazała materiał z interwencji policji w domu Esmeraldy. „Mam wyrwane serce”