Kilka dni temu córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego, Julia Królikowska stanęła na ślubnym kobiercu. Młoda aktorka, którą ludzie kojarzą z roli Kasi w serialu Klan nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem. Fani mogą być zasmuceni, że nie zobaczą jej na ekranach telewizorów. Obecnie kształci się do wymarzonego zawodu. 

22-letnia Julia poślubiła o 10 lat starszego Jakuba Piotra Nowaka, utytułowanego lekkoatletę. Dziewczyna ma bardzo sprecyzowane plany na przyszłość.

Czym zajmuje się Julia Królikowska?

W rodzinie Królikowskich w ostatnim czasie dzieje się wiele dobrego. Miesiąc temu na ślubnym kobiercu stanął Antek Królikowski, którego małżonką została piękna modelka Joanna Opozda. 

W poprzedni weekend za mąż wyszła jego siostra, Julia. 22-latka nie dzieliła się zdjęciami w mediach społecznościowych, jednak zrobiło to kilkoro jej znajomych. Sama bardzo sporadycznie korzysta z social mediów i bardzo niechętnie udziela wywiadów.

Fani doskonale znają Julię z serialu Klan, gdzie gra obok swojej mamy. Chociaż jej umiejętności aktorskie są doskonałe, to sama nie planuje wiązania swojej przyszłości z aktorstwem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Świeżo upieczona małżonka Jakuba Piotra Nowaka jest studentką Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W październiku rozpocznie piąty rok studiów. Jej marzeniem jest wykonywanie zawodu lekarza, do czego dąży każdego dnia. Nie wiadomo, czy poza Klanem przyjdzie nam zobaczyć ją w innych produkcjach.

Zobacz zdjęcie:

Julia Królikowska
fot. instagram.com/eggtravel

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje bliska dla Elżbiety II osoba. Żałoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Źródło: plejada.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl