Lelum.pl

Wielechowski S/AGENCJA SE/East News

Wiemy, kiedy Rozenek poprowadzi „Dzień dobry TVN”. W tle obrażeni prowadzący i duże pieniądze

24 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Poznaliśmy datę debiutu Małgorzaty Rozenek w „Dzień Dobry TVN”. W mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat pierwszych dni „Perfekcyjnej pani domu” na planie śniadaniówki. Według pewnych doniesień nie wszystkich pracowników stacji zachwyciła ta rewelacja. 

Poznaliśmy datę debiutu Małgorzaty Rozenek w „Dzień Dobry TVN”. W mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat pierwszych dni „Perfekcyjnej pani domu” na planie śniadaniówki. Według pewnych doniesień nie wszystkich pracowników stacji zachwyciła ta rewelacja. 

Małgorzata Rozenek może poszczycić się imponującym gronem fanów, jednak w sieci nie brakuje także osób, które nie darzą gwiazdy sympatią. Nic dziwnego, że gdy niedawno media obiegła wieść o zaangażowaniu „Perfekcyjnej” do „Dzień Dobry TVN”, zdania były mocno podzielone.

Jak informuje „Plejada”, żona Majdana ma już za sobą pierwsze spotkanie z nowym partnerem na planie. Mamy też informacje o dacie wielkiego debiutu, a także… głosach niezadowolenia ze strony pracowników.

Kiedy zobaczymy Rozenek w „Dzień Dobry TVN”? Znamy datę

O skromnym marzeniu „Perfekcyjnej pani domu” dowiedzieliśmy się z podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Małgorzata Rozenek przyznała wówczas, że jej wymarzony projekt to współpraca na planie „Dzień Dobry TVN”. Później w rozmowie z „Plejadą” dodała też, że idealnym partnerem byłby dla niej mąż, Radosław Majdan.

– Wiem na pewno, że Radosław w życiu by się na to nie zgodził, natomiast ja uważam, że bylibyśmy świetną parą. Na pewno nie mogłabym prowadzić z kobietą. W moim wyimaginowanym świecie, w którym prowadzę „Dzień dobry TVN”, prowadzę go z facetem – mówiła.

Ostatecznie, po wielu próbach dopięła swego i wywalczyła sobie miejsce w popularnej śniadaniówce. Okazuje się też, że jej wymagania po części zostały spełnione. U boku gwiazdy rzeczywiście pojawi się mężczyzna, jednak nie będzie to Radosław Majdan. Na partnera „Perfekcyjnej” wybrano Krzysztofa Skórzyńskiego, który jakiś czas temu ukazał się pod maską koguta w programie „Mask Singer”.

Duet zostanie przedstawiony już w najbliższy czwartek podczas imprezy ramówkowej TVN. Ma już za sobą pierwsze zdjęcia próbne, a zdaniem informatora „Plejady”, wszystko przebiega w jak najlepszym porządku.

Wypadli super, mają fajne flow, a Gosia ma wiele pokory – zdradziła Plejadzie osoba z produkcji – przekazuje źródło.

Wielkimi krokami zbliża się także dzień antenowego debiutu. Według informacji przekazanej przez serwis, Małgorzatę Rozenek w roli prowadzącej „Dzień Dobry TVN” zobaczymy już w najbliższy poniedziałek.

Małgorzata Rozenek w „Dzień Dobry TVN”. W tle miały pojawić się głosy oburzenia

Jakiś czas temu redakcja „Pudelka” zapytała Marcina Prokopa o nową koleżankę z planu. Dziennikarz wysnuł słuszne przypuszczenie na temat wyboru partnera, a ponadto sam podkreślił, że nie miałby nic przeciwko, gdyby sam mógł jej potowarzyszyć przed kamerą.

– Ja Gosię bardzo lubię i gdy mamy się okazję gdzieś przeciąć, to jest po prostu fajna babka. Można ją lubić albo nie, jej wizerunek może się podobać albo nie, ale – nie wiem, jak to zabrzmi w kontekście kobiety – ona naprawdę ma jaja – miał stwierdzić.

Okazuje się jednak, że atmosfera na planie „Dzień Dobry TVN” może być daleka od „Perfekcji”. „Super Express” miał dotrzeć do informatorów ze stacji, którzy przekazali zgoła odmienne zdanie na temat zatrudnienia Rozenek w roli prowadzącej. Czas antenowy nie jest z gumy, a kolejna para oznacza mniej występów pozostałych prowadzących.

W redakcji „DDTVN” panuje zła atmosfera. Każdy się teraz zastanawia, o ile mniej dyżurów na antenie będzie miał. Skoro program będzie prowadzić aż sześć par, a żadna z dotychczasowych nie zostaje zwolniona, to oznacza, że wszyscy będą mieć teraz mniej czasu antenowego. Nikt nie jest z tego zadowolony – przekazała ponoć „se.pl” jedna z gwiazd TVN.

Inna osoba, związana z realizacją, miała skomentować zdjęcia próbne Małgorzaty i określić je, jako niezbyt udane.

Szału nie ma. Myli się, musi poprawić dykcję. Mówi „cień dobry” zamiast „dzień dobry”, „wziąść” itp. To wszystko jest do poprawy – przekazuje serwis.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Rozenek pojechała na obóz Anny Lewandowskiej. Celebrytka ubolewa nad intensywnością treningów
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: Plejada, Super Express, Wprost

Tagi:

Aleksandra Gadzińska

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Po 23 latach małżeństwa mąż podsumował Natalię Kukulską. Wszyscy się rozwodzą, a ich miłość kwitnie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Krzysztof Ibisz pokazał, jak kwitnąco wygląda jego 3 żona. 2 żona właśnie raniąco go podsumowała

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Spojrzała na dłonie Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z nich wyczytała, politycy komentują jej zdanie

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Paraliżujące sceny w domu pogrzebowym. Patrzyli, co dzieje się na ich oczach z ciałem zmarłej i nie dowierzali

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje znajomych poza kolejką w gabinecie NFZ. Ludzie oburzeni

Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

I po pracy w TVP. Wkurzona Roksana Węgiel ujawniła, co stało się za kulisami. "Żałosne"

Czytaj więcej >