Ewa Farna: ciąża gwiazdy budzi ogromne zainteresowanie mediów. Odkąd piosenkarka poinformowała, że wraz z mężem, spodziewają się dziecka, jest pod stałą obserwacją kolorowej prasy. Wszyscy są ciekawi, kiedy na świecie pojawi się potomek gwiazdy. Wiemy, kiedy Ewa Farna urodzi! Zaplanowała już urlop macierzyński!

Odkąd Ewa Farna ogłosiła, że spodziewa się dziecka, całe jej życie uległo zmianie. Sam sposób przekazania tej radosnej nowiny rozczulił fanów artystki. W Internecie pojawił się teledysk do piosenki Ta o nás, stworzony z prywatnych nagrań Ewy i jej męża, Marcina Chubota. Gratulacje dla przyszłych rodziców spływały zarówno z Polski, jak i z Czech. Wszyscy zastanawiali się, kiedy na świecie pojawi się jej pierworodny syn!

Ewa Farna: ciąża artystki wzbudza wielkie zainteresowanie

Krótko po ogłoszeniu radosnej nowiny, Ewa po raz kolejny zaskoczyła fanów i zdradziła płeć dziecka. Chciała uniknąć niekończących się spekulacji i podała jasną i klarowną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych:

– Ważne i przede wszystkim- prawdziwe informacje powiem Wam zawsze tutaj, sama od siebie. Myślę, że już nieraz Was o tym przekonałam. Aby wyprzedzić przynajmniej jedna falę spekulacji… spodziewam się syna.
(oczywiście o ile nie siedzi tam cala mama – babka z jajami i bawi się pępowiną) – możemy przeczytać na Instagramie gwiazdy.

Farna chciała uniknąć spekulacji na temat płci dziecka. Pojawiły się jednak kolejne pytania, które wzbudzają poruszenie. Kiedy urodzi Ewa Farna? Czy termin porodu jest już wyznaczony?

Kiedy urodzi Ewa Farna?

To pytanie spędza sen z powiek wielu fanom tej popularnej artystki młodego pokolenia. Okazuje się, że mimo zaawansowanej ciąży Ewa nie zamierza zwolnić tempa i wciąż koncertuje. Farna ogłosiła trasę koncertową, która przypada na maj. Czujni obserwatorzy z pewnością zauważyli, że majem a październikiem pozostaje między pozostaje luka czasowa. Niektórzy sądzą, że w tym czasie Farna ma planowany termin porodu. Już pod koniec października Ewa planuje powrót do prasy i tournée po Czechach. 

Jak sądzicie, czy Ewa Farna planuje urodzić dziecko w Polsce, czy w Czechach? 🙂 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mama Joanny Koroniewskiej zmarła na złośliwy nowotwór. „To dla mnie bardzo ciężka strata”
  2. Najlepsi tatuażyści w Polsce. To prawdziwi mistrzowie, zobaczcie ich prace
  3. Magdalena Lamparska z partnerem! To ceniony podróżnik i niewiarygodny przystojniak!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa farna: ciąża
instagram.com @ewa_farna93

Wszyscy oczekują, aż na świecie pojawi się pierwsze dziecko artystki!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułGdyby nie to wydarzenie, nikt nie usłyszałby o Roksanie Węgiel. Zaskakujące wyznanie gwiazdy
Następny artykułNajwiększe koty domowe. GIGANCI, którzy są idealnymi towarzyszami