Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, kim jest Kamila, nowa gwiazda „Rolnik szuka żony”
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 09.04.2021 14:37

Wiemy, kim jest Kamila, nowa gwiazda „Rolnik szuka żony”

Kamila Boś
fot. kadr z programu/facebook.com/Rolnik szuka żony TVP

Program Rolnik szuka żony doczekał się już 8 edycji. Hit TVP zyskuje coraz większą oglądalność, a jego uczestnicy stają się rozpoznawalnymi gwiazdami telewizji. Tym razem uwagę widzów przykuła Kamila, piękna blondynka z województwa mazowieckiego.

Program Rolnik szuka żony już nie jeden raz połączył serca uczestników i pomógł w odnalezieniu drugiej połówki. To dzięki temu cieszy się tak dużą popularnością wśród widzów. Jedna z nowych uczestniczek, Kamila może okazać się gwiazdą 8. edycji programu.

Kim jest Kamila z programu Rolnik szuka żony?

W Wielkanoc na kanale TVP został wyemitowany pilotażowy odcinek 8. edycji Rolnika, w którym zostali przedstawieni wszyscy uczestnicy. Kamila okazała się niekwestionowaną gwiazdą odcinka.

Kamila Boś ma 28 lat i pochodzi z województwa mazowieckiego. Z wykształcenia jest księgową, ale już od 3 lat zajmuje się rolnictwem. Jest producentką pieczarek. Posiada 9 hal produkcyjnych. Jak mówi o sobie, jest zdecydowana i wie, czego chce. Pewnie dlatego udaje jej się prowadzić z tak dużym powodzeniem rolniczy biznes.

Jak czytamy w opisie, jej pasją są podróże i taniec. Jest optymistką. Uwielbia spędzać czas w gronie przyjaciół. Jednak jej największym marzeniem jest założenie rodziny.

Kamila stała się faworytką widzów. Pod jej zdjęciem na Instagramie, które pojawiło się na fanpage’u programu internauci pozostawili mnóstwo pozytywnych komentarzy. Nie ulega wątpliwości, że zachwycili się urodą rolniczki. Wiele osób chwaliło jej magnetyzujące spojrzenie i piękny, uwodzicielski uśmiech. W jednym z komentarzy ktoś napisał, że jest to najpiękniejsza jak dotąd uczestniczka Rolnika. Przy tym, jak sugerował internauta, nie wygląda na zarozumiałą.

Jakiego mężczyzny szuka Kamila?

Kamila szuka przede wszystkim mężczyzny, który będzie z nią szczery. Uczestniczka uważa, że jest to cecha, która jest podstawą, by budować z kimś trwałą i szczęśliwą relację.

Gwiazda Rolnika podkreśla, że nie toleruje, gdy ktoś udaje kogoś, kim nie jest. Nie lubi cwaniactwa, popisywania się i kłamstw. Przyznała, że marzy jej się wysoki, postawny blondyn o szczerym uśmiechu. Podkreśliła też, że chciałaby, by był od niej starszy.

Mężczyzna, którego szuka, to starszy od niej, postawny, wysoki blondyn o szczerym i ładnym uśmiechu. Nie lubi cwaniactwa, popisywania się i nie akceptuje kłamstwa, a jej największym marzeniem jest założenie rodziny – czytamy w jej opisie.

Internauci są zachwyceni uczestniczką. Wiele osób dziwi się nawet, że kobieta jest singielką. Cóż, z pewnością dostanie dużo listów i na pewno dzięki udziałowi w programie niedługo znajdzie wymarzonego partnera.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Gazetakrakowska.pl, Swiatgwiazd.pl, Facebook