Kilka miesięcy temu aktorka Sylwia Wysocka została brutalnie pobita przez swojego partnera. Dzisiaj powoli dochodzi do zdrowia, a w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła swoje plany na najbliższe miesiące. 

Celem Sylwii Wysockiej jest nie tylko szybki powrót do pełni sprawności, ale także do pracy. Ma w sobie wystarczająco determinacji, by to osiągnąć.

Sylwia Wysocka wraca do zdrowia

Stan, w jakim obecnie znajduje się Sylwia Wysocka wywołany jest brutalnym pobiciem przez jej byłego partnera, wobec którego prokuratura prowadzi stosowne postępowanie. Aktorka przebywa obecnie w  Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie, gdzie walczy o powrót do pełni sprawności.

Chociaż jej stan w dalszym ciągu jest ciężki bardzo sumiennie i z determinacją walczy o powrót do zdrowia, co przynosi oczekiwane rezultaty. Jest pod opieką specjalistów, co tylko przyspiesza jej powrót do zdrowia. 

 Nie opuszczam żadnych zabiegów fizjoterapeutycznych, których jest sporo i nawet wiele ćwiczeń wykonuję dodatkowo. Robię wszystko, by odzyskać dawną sprawność. Wiem, że przede mną jeszcze długa droga, ale mam nadzieję, że z pozytywnym finałem – powiedziała Sylwia Wysocka dla „Super Expressu”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wciąż zmuszona jest korzystać z gorsetu usztywniającego, a także poruszać się o kulach. Mimo wszystko bardzo optymistycznie spogląda w przyszłość i pragnie jak najszybciej wrócić do normalnego funkcjonowania.

– Dzięki temu, że całe życie uprawiałam sporty, moje ciało dość dobrze reaguje na ćwiczenia i są postępy. Niedługo będę mogła pozbyć się gorsetu i kuli. Jestem pełna nadziei, że opuszczę szpital o własnych siłach i będę mogła zająć się swoim życiem zawodowym. Chciałabym jak najszybciej wrócić do pracy, nawet jeszcze w tym roku – dodaje.

Życzymy jak najwięcej zdrowia!
Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
  2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
  3. Michał Wiśniewski zostanie przesłuchany przez prokuraturę

Źródło: Super Express

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl