Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda swojego czasu widnieli na pierwszych stronach gazet. Po rozpadzie związku każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Dziś była partnerka prezentera zachwyca swoją metamorfozą. Właśnie opuściła Warszawę, by zrelaksować się na upragnionym urlopie. 

Przed laty zostali bohaterami słynnej afery. Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda byli parą przez 10 lat. Mimo przeciwności losu i złośliwych komentarzy, wydawali się tworzyć szczęśliwy związek.

On był amatorem jej urody, ona otoczyła go troską i opieką, która w pewnym momencie miała zacząć go przytłaczać. Nigdy jednak nie poznaliśmy tego jednego, prawdziwego powodu rozpadu relacji, która przetrwała nawet głośne „Kammelgate”.

Kasia Niezgoda i Tomasz Kammel na nowo ułożyli sobie życie. Teraz bizneswoman ruszyła na urlop

Choć na Instagramie Kasi nieczęsto pojawiają się nowe wpisy, łatwo można z nich wywnioskować, że wzięta bizneswoman, która za swoje osiągnięcia otrzymała kryształową statuetkę i tytuł Lwicy Biznesu 2018, przyznane przez magazyn „Law Business Quality”, dość często może sobie pozwolić na podróże.

Na co dzień mieszka w Warszawie wraz ze swoim nowym partnerem — aktorem i piosenkarzem Pawłem Markiewiczem. Kiedy tylko mogą sobie na to pozwolić, zakochani ruszają w świat — w ciągu ostatnich lat wspólnie zwiedzili m.in. Liban, Izrael, czy Bułgarię. Mimo to, potrafią także docenić uroki polskich kurortów.

Także i w tym roku gwiazda postanowiła stanąć okoniem wobec trendu gorących, południowych wakacji (któremu uległ z kolei Tomasz Kammel) i na urlop wybrała polskie morze. Reporterzy „Pomponika” spotkali Kasię… w Juracie. Ku zaskoczeniu, w pobliżu nie było widać jej obecnego partnera.

Okazało się, że bizneswoman postanowiła spędzić chwile relaksu z przyjaciółkami. Szybko oddała się letniej aurze, wskakując w modny w tym sezonie, jednoczęściowy kostium kąpielowy oraz barwne pareo. Na jej ramieniu dyndała elegancka kopertówka, prawdopodobnie pochodząca z kolekcji Louis Vuitton.

Niedawno opisywaliśmy zaskakującą metamorfozę, jaka zaszła w wyglądzie byłej partnerki Tomasza Kammela. Teraz jak na dłoni widać, że gwiazda straciła na wadze. Odpowiednia dieta w połączeniu z zafundowaniem sobie nowej fryzury przyniosły oszałamiający efekt. Już kilka lat temu, na zdjęciach z Sopotu mogliśmy obserwować efekt przemiany.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”. Tomasz Kammel „oświadczył się” koleżance na wizji. Zadziwiający żart prezentera
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Pomponik, Pudelek

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl