Lara Gessler i Piotr Szeląg zdają się być naprawdę zgranym, choć na pewno niestandardowy małżeństwem. Drugi z epitetów może być względem nich teraz używany częściej, a to ze względu na nietuzinkową decyzję mężczyzny. Ten musiał bowiem odpocząć. Dlaczego?

Szeląg w ostatnim czasie opublikował w mediach społecznościowych kilka fotek z hotelu. Był na nich sam, a nie z rodziną i nowo narodzonym, drugim dzieckiem. Już to zdziwiło internautów, a jego wytłumaczenie jeszcze bardziej mogło ich zaskoczyć.

Lara Gessler puściła męża na urlop

Szeląg wyjaśnił bowiem na Instagramie, że jego wypad do hotelu to tak naprawdę swoisty urlop od rodziny. Napisał, że musi przez chwilę pobyć sam ze sobą, by zaraz wrócić stęskniony do Lary i swoich pociech.

Przy okazji podziękował swojej ukochanej za to, że ta rozumie jego potrzeby i go w nich wspiera. Był wdzięczny również Magdzie Gessler, która bardzo mu w tej sytuacji pomaga. Możemy przypuszczać, że to właśnie babcia częściowo zajmuje się teraz dziećmi Szeląga.

Nie ma wątpliwości, że sporo osób mogło się zdziwić, że w niektórych relacjach istnieje możliwość wzięcia urlopu od rodziny i to takiej, która od raptem tygodnia ma nowego członka. Wydawać by się mogło, że to właśnie teraz Piotr powinien przede wszystkim być z bliskimi, ale widocznie oni widzą to trochę inaczej. Jeśli mimo to są szczęśliwi, to wypada im życzyć, by tak pozostało.

Lara Gessler – dzieci

Lara informowała o narodzinach swojego drugiego dziecka 12 września. Opublikowała wówczas zdjęcie ze szpitala. Na jej twarzy widniał szeroki uśmiech, a do piersi przytulona była jej nowa pociecha, która dostała na imię Bernard. Chłopczyk jeszcze wtedy nie wiedział, że w domu czeka na niego siostra.

W 2020 roku Lara urodziła swoje pierwsze dziecko. Dziewczynka dostała na imię Nena i od tej pory pozostawała oczkiem w głowie rodziców, co było widać po ich aktywności w mediach społecznościowych. Teraz będzie musiała podzielić się z bratem ich uwagą.

Zobacz zdjęcie:

Lara Gessler
instagram.com/piotr.szelag

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Lara Gessler na rozkosznych kadrach z nowo narodzonym synkiem. Jak zareagowała dwuletnia Nena?
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

Źródło: Fakt

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl