Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wieści ze szpitala. Agnieszka Kaczorowska urodziła, nadała córce niesamowicie piękne imię
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 29.07.2021 23:32

Wieści ze szpitala. Agnieszka Kaczorowska urodziła, nadała córce niesamowicie piękne imię

instagram.com/ agakaczor

Agnieszka Kaczorowska właśnie przekazała cudowną wiadomość. Jeszcze nie tak dawno pozowała do zdjęć z ciążowym brzuszkiem, a teraz pokazała fotkę, na której tuli w ramionach swoją drugą córeczkę. Niesamowite, jakie nadała jej imię.

Agnieszka Kaczorowska po raz drugi została mamą. Pokazała pierwsze fotografie z maleńką dziewczynką. Nie zabrakło oczywiście wzruszających słów.

Agnieszka Kaczorowska urodziła

Od miesięcy fani Agnieszki bacznie śledzili przebieg jej ciąży w sieci. Aktorka nie szczędziła fotek, prezentując rosnący brzuszek, a także co jakiś czas opowiadała o swoich odczuciach, czy pokazywała wyprawkę.

Od samego początku, jak zresztą i przy pierwszej ciąży, Kaczorowska nie zdradzała terminu porodu. W ostatnich tygodniach nie ulegało jednak wątpliwościom, że rozwiązanie zbliża się wielkimi krokami. W końcu ten dzień nadszedł!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na Instagramie Agnieszki pojawiło się kilka fotek z nowo narodzoną córeczką, za których pośrednictwem zdradziła, że ich rodzina znów się powiększyła.

Z miłości i w imię miłości! Trzymam w rękach kolejny CUD ŻYCIA. To było coś niesamowitego i błyskawicznego! Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród, po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.
W porodzie również! – napisała.

Chociaż Agnieszka już jakiś czas temu zdradziła imię drugiej córeczki, fani z rezerwą podchodzili do wyboru, twierdząc, że wiele młodych mam zmienia decyzję w dniu porodu. Jednak nie Agnieszka! W dalszej części postu potwierdziła, że dziewczynka otrzymała imię Gabrysia.

Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! […] Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie – dodała.

Gratulujemy i życzymy radości z obu córeczek.


Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Syn Krawczyka zaśpiewa razem z Wiśniewskim, Sławomirem i największymi polskimi gwiazdami
  2. Jarosław Jakimowicz zwyzywał dziennikarzy TVN
  3. Gwiazda „Rolnik szuka żony” trafiła do szpitala

Źródło: Radio Zet