Wiktoria Gąsiewska znana między innymi z jednego z najbardziej lubianych, polskich seriali Rodzinka.pl, została pomylona z 45 lat starszą gwiazdą. Jak się okazuje, wszystkiemu winna jest ostatnia metamorfoza młodej aktorki. Co na to 21-latka? Trzeba przyznać, że internauci w tej kwestii nie mieli litości, niektórzy zupełnie nie rozpoznali swojej idolki.
 
Kiedy Wiktoria Gąsiewska opublikowała na swoim Instagramie jedno ze zdjęć, internauci byli bezlitości. Obserwatorzy młodej aktorki wcale jej nie poznali. Jak się okazuje, sporo osób sądziło, że na fotografii, zamiast 21-latki, widzą o 45 lat starszą gwiazdę.
 
 
Wiktoria Gąsiewska pomylona ze starszą gwiazdą
 
Wiktoria Gąsiewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie przy wyborczej urnie. Młoda aktorka zaprezentowała się w sukience, maseczce i blond burzy loków. Jak się okazuje, to właśnie bujne włosy zmyliły internautów, którzy myśleli, że na zdjęciu pozuje o 45 lat starsza gwiazda.
 
 
Choć niektórym ciężko w to uwierzyć, 21-letnia Wiktoria Gąsiewska została pomylona z Magdą Gessler. Aktorka nie odniosła się do komentarzy swoich obserwatorów, śmiało można stwierdzić, że porównanie do tak ikonicznej i słynnej postaci, jaką jest znana restauratorka, może być uznane za komplement. 

Kim jest Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska jest młodą aktorką, a prywatnie dziewczyną Adama Zdrójkowskiego, przy którego boku wystąpiła w serialu Rodzinka.pl. Gwiazdę mogliśmy zobaczyć również w takich produkcjach, jak W lesie dziś nie zaśnie nikt, Katyń, Lejdis czy Rodzina zastępcza plus.

Też uważacie, że Wiktoria Gąsiewska jest podobna do Magdy Gessler na zdjęciu poniżej? Jesteśmy ciekawi waszych opinii. Wygląda jednak na to, że burza loków jest zarezerwowana wyłącznie dla jednej osobistości. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wiktoria Gąsiewska
Fot. wiktoria_gasiewska, Instagram

Wiktoria Gąsiewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z wyborów. Internauci pomylili ją ze starszą gwiazdą.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

wiktoria gąsiewska
Fot. wiktoria_gasiewska, Instagram

Obserwatorzy nie poznali aktorki.

wiktoria gąsiewska
Fot. wiktoria_gasiewska, Instagram

Wielu z nich myślało, że na zdjęciu jest Magda Gessler.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Okropny gest, wulgarne słowa wobec osoby ze środowiska LGBT. Na pomoc rzucili się obcy ludzie
  2. Zakaz wychodzenia z domów w turystycznym kurorcie. Władze Hiszpanii podjęły decyzję
  3. Jedną z najpoważniejszych chorób można poznać po oczach. Pojawiają się charakterystyczne zmiany
  4. Ogromna radość w życiu Edyty Górniak. Fani gratulują, gwiazda pęka z dumy
  5. Zbliżamy się do niebezpiecznej daty. W jednym miesiącu najczęściej dochodzi do rozstań w związku
  6. Nowe ognisko koronawirusa na weselu w Wielkopolsce. Kilkudziesięciu gości zarażonych, wielu wciąż czeka na wyniki

źródło: kobieta.interia.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.