Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się? Wielbiciele pary nie mogą wyjść ze zdumienia i zastanawiają się, czy informacje podane przez media są prawdziwe. Na palcu pięknej aktorki błyszczy pierścionek. Czy powiedziała tak? 

Związki gwiazd od zawsze wzbudzają wiele emocji. Szczególnie wtedy, gdy miłość pary narodziła się na planie filmowym, co zdarzyło się w przypadku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Mimo młodego wieku zdecydowali się na poważny krok – zamieszkali pod jednym dachem. Plotki na ich temat nie słabną, a w mediach krążą informacje o ich rzekomych zaręczynach. Czy zainteresowani potwierdzili te doniesienia?

Piękna miłość

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie popularnego serialu Rodzinka.pl. Chociaż w serialu nie tworzą pary, w rzeczywistości zakochali się w sobie do szaleństwa. Od niedawna możemy zobaczyć ich również w tanecznym show Dance, dance, dance. W niedzielny poranek pojawili się w programie Pytanie na śniadanie, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Na palcu Wiktorii błyszczał piękny pierścionek. Czy jest zaręczynowy? 

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzą szczęśliwy związek. Na palcu pięknej aktorki pojawił się pierścionek, na co zwrócili uwagę fotoreporterzy, którzy znajdowali się pod studiem Pytania na śniadanie. Czy będzie ślub?

Wiktoria w programie Pytanie na śniadanie opowiedziała o cennych doświadczeniach, które zdobywa wraz z Adamem w Dance, dance, dance:

– Takie doświadczenie jest dla nas super sprawą, bo uczymy się siebie na treningach. Widzimy, jak radzimy sobie ze stresem, z bólem, wysiłkiem, emocjami – powiedziała Wiktoria w progamie.

Czy Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się?

Wiktoria i Adam tworzą szczęśliwą parę od ponad dwóch lat i nie szczędzą sobie czułości. Od razu widać, że łączy ich wyjątkowa więź, oparta na szacunku, miłości, trosce i poczuciu bezpieczeństwa. Niedawno para postanowiła razem zamieszkać, co wzbudziło spore zainteresowanie ich wielbicieli.

Czyżby nadszedł czas na kolejny ważny krok? Po wyjściu ze studia Pytanie na śniadanie można było zauważyć pierścionek na palcu młodej gwiazdy. Wiele osób podejrzewa, że to pierścionek zaręczynowy! Myślicie, że mimo młodego wieku Adam oświadczył się Wiktorii?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wiktoria gąsiewska i adam zdrójkowski
instagram.com @wiktor_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski tworzą parę od ponad dwóch lat.