Od jakiegoś czasu Wiktoria Gąsiewska przestała publikować w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoim ukochanym, Adamem Zdrójkowskim, co dla wielu fanów zaczęło być zastanawiające. Pojawiły się spekulacje, że po ostatnim nieporozumieniu zerwali ze sobą na dobre. Aktorka rozwiała wszelkie wątpliwości, publikując na InstaStories romantyczne zdjęcie ze swoim ukochanym.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Konta na Instagramie obojga gwiazdorów śledzi ponad dwa miliony osób, zatem nic dziwnego, że bezustannie znajdują się na świeczniku.

Wiktoria Gąsiewska publikuje zdjęcie z Adamem Zdrójkowskim

Od momentu związania się Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego na planie serialu rodzinka.pl ich życie jest jednym z najchętniej śledzonych przez fanów, którzy zaglądają w ich social media, by dowiedzieć się, co u nich słychać.

Kilka miesięcy temu pomiędzy nimi doszło do naprawdę poważnego nieporozumienia i sytuacja była napięta. Przestali się także obserwować nawzajem na Instagramie. Chociaż po czasie zapewnili, że wyjaśnili sobie każdą niejasność, to nie pokazywali się często wspólnie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Tymczasem gwiazdorzy postanowili uspokoić swoich fanów, a jednocześnie udowodnić, że między nimi wszystko gra. Na InstaStories Wiktorii Gąsiewskiej pojawiło się romantyczne zdjęcie u boku swojego ukochanego. Wszystko wyglądało naprawdę uroczo.

Zobacz zdjęcia:

Wiktoria Gąsiewska
fot. instagram.com/wiktoria_gasiewska

Wiktoria Gąsiewska opublikowała zdjęcie z Adamem Zdrójkowskim.

Po raz ostatni pokazali się wspólnie w marcu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem przekazali cudowne wieści. Chodzi o rocznicę ich ślubu
  2. Kobieta stwierdziła, że za 200 zł zrobi wszystko. Mężczyzna poprosił ją o rozładowanie tira
  3. Ulewna burza w Poznaniu. Zalane ulice, komunikacja stanęła

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl