Wiktoria Sypucińska: operacje plastyczne sprawiły, że już zupełnie nie przypomina siebie z dawnych lat? Gwiazda nie ukrywa, że ma słabość do poprawiania urody. Co sobie zoperowała i do jakich zabiegów medycyny estetycznej ma słabość?

Wiktoria Sypucińska: operacje plastyczne zrobiły z niej całkiem nową osobę? Gwiazda Warsaw Shore nie stroni od wizyt u specjalistów zajmujących się poprawianiem wyglądu. Jeszcze w 2017 roku mówiła, że jedyne co jest u niej sztuczne, to futra. Później jednak zamieniła je na prawdziwe. Odwrotne podejście zaprezentowała też co do wyglądu. Jakie są tego efekty?

Wiktoria Sypucińska: medycyna estetyczna nie jest jej obca

Wiktoria Sypucińska medialną karierę zaczęła wraz z udziałem w kontrowersyjnym programie MTV Warsaw Shore. Dała się poznać jako skandalistka, która nigdy nie wychodzi z domu bez perfekcyjnego makijażu. Z czasem jej wygląd zaczął się zmieniać nie tylko za pomocą kosmetyków. Przede wszystkim Wiktoria, jak sama napisała na Instagramie, ma obsesję na punkcie zdrowego wyglądu skóry, dlatego często odwiedza swoją ulubioną klinikę zajmującą się medycyną estetyczną.

Jakim zabiegom poddała się Wiktoria Sypucińska? Nie da się ukryć, że gwiazda powiększyła sobie usta i ma słabość do kwasów oraz wypełniaczy. Nie zawsze jest zadowolona z rezultatów metamorfoz, które u niej przeprowadzono. Wiktoria zdecydowała się na zmianę kształtu brody, jednak po jakimś czasie efekt przestał ją zadowalać, dlatego ponownie ją zmniejszyła.

Wiktoria Sypucińska: operacje plastyczne

Gwiazda w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że nieco zapędziła się w zmianach swojego wyglądu. To właśnie konieczność poprawy kształtu brody i rozmowy z bliskimi dały jej do myślenia. 

-Doszłam do momentu, że może faktycznie zaszło to za daleko. Na pewno duży wkład mieli w to moi przyjaciele i moja klinika, z którą od dłuższego czasu działam […] przekonali mnie, że jednak zrobią to tak, że będzie dobrze — mówiła w rozmowie z WP Gwiazdy.

Przyznała, że ma w planach kolejne poprawki, jednak nie zdradziła, co dokładnie chciałaby zmienić. Na pierwszy rzut oka widać jednak, jak bardzo zmienił się jej nos. Jest dużo węższy i smuklejszy. Metamorfoza Wiktorii niekoniecznie podoba się wszystkim jej fanom. Część z nich zarzuca jej, że nie przypomina już siebie sprzed lat. Ma jednak prawo poddawać się takim zabiegom i operacjom, jakie uważa za stosowne, jeśli tylko nie zagrażają jej zdrowiu.

ZOBACZ ZDJĘCIA WIKTORII SYPUCIŃSKIEJ:

Wiktoria Sypucińska: operacje plastyczne
instagram.com/victoriasypucinska.mtv

Wiktoria Sypucińska lubi eksperymentować ze swoim wyglądem.

Wiktoria Sypucińska: operacje plastyczne
fot. screen YouTube DAWNIEJ vs DZIŚ

Gwiazda MTV chętnie korzysta z usług specjalistów, którzy pomagają jej osiągnąć wymarzony wygląd.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Blanka Lipińska poszła do łóżka z kobietą. Autorka erotycznych powieści opowiedziała o swojej biseksualności
  2. Media donoszą, że Justyna Żyła jest w ciąży. Jedno zdjęcie wywołało liczne spekulacje
  3. Alicja Janosz wygrała pierwszą edycję „Idola”. Jak dziś wygląda i co robi?
  4. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje
  5. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
Poprzedni artykułBlanka Lipińska poszła do łóżka z kobietą. Autorka erotycznych powieści opowiedziała o swojej biseksualności
Następny artykułSuczka została postrzelona 17 razy. Dziś prowadzi szczęśliwe życie i motywuje innych
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.