Wino idealne powinno być przede wszystkim gęste i aromatyczne. A jeśli dodatkowo nie wywołuje bólu głowy i wprawia w dobry nastrój na długie godziny…tym lepiej! A my mamy dla was cudowną wiadomość. Takie wino naprawdę istnieje. Jesteśmy wprost pewni, że już pierwszy łyk sprawi, że po prostu go pokochacie. I nic dziwnego!

Uwielbiasz pić wino, ale kac i stale nasilający i pulsujący ból głowy skutecznie cię do tego zniechęca? Świetnie się składa. Okazuje się, że różowe wino, o którym chcielibyśmy wam dziś opowiedzieć, nie upija! W związku z tym na drugi dzień raz na zawsze będziesz mogła zapomnieć o tabletkach przeciwbólowych i hektolitrach wody! Czy to nie wspaniale?

Wino, które nie wywołuje kaca!

Wino rosé, które od jakiegoś czasu jest prawdziwym hitem, bazuje na..marihuanie! W związku z tym nic dziwnego, że po jego wpiciu będziecie czuć się zrelaksowane, wypoczęte i maksymalnie odprężone. A bolesny kac na drugi dzień? Całe szczęście nie tym razem!

Cały sekret jego fenomenu tkwi oczywiście w jego recepturze. No właśnie… Powinniście wiedzieć, że oprócz marihuany w trunku tym nie odnajdziecie nawet grama alkoholu. Wino zaraz po wyprodukowaniu zostaje w 100% oczyszczone z tej substancji.

W każdej butelce znajduje się 16 miligramów marihuany!

Tak więc statystycznie każdy kieliszek wina zawiera jej ok. 4 miligramy.

– Winiarze produkują wina od wielu lat, jednak nikt nie opracował niezawodnej metody usuwania alkoholu i mieszania trunku z aktywnymi składnikami marihuany (…) – komentuje pomysł współzałożyciel Rebel Coast, Alex Howe.

Zastanawiacie się, jak będzie smakować taki trunek? Ma on posmak trawy cytrynowej, lawendy i limonki. Naszym zdaniem brzmi świetnie!

Butelka ma kosztować ok. 59,99 $ i początkowo dostępna będzie tylko w Kalifornii. Z czasem się pojawi sie też w kolejnych krajach!

A wy jak myślicie, takie wino będzie kiedyś legalne w Polsce?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wino
Unsplash.com @robertina

Wino powstaje z winogron uprawianych w tradycyjny sposób!

Wino
Unsplash.com @benceboros

Już jedna butelka wystarczy, aby mieć cudowny humor!

Wino
Unsplash.com @dlasto

Idealnie sprawdzi się na wieczór z przyjaciółmi.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec wszedł do pokoju swojej nastoletniej córki. Dziewczyna nie mogła uwierzyć, co na siebie założył
  2. W wielu krajach panna młoda podczas ślubu staje po lewej stronie. Dlaczego? Powód jest mroczny
  3. Narzeczony zerwał zaręczyny, kiedy zobaczył jej Facebooka. Miał ważny powód
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.