Winogrona o mały włos nie zabiły 5-letniego chłopca. Gdyby nie natychmiastowa reakcja ojca, który wkroczył do pokoju swojej pociechy, mogłoby dojść do prawdziwej tragedii. Zrozpaczony mężczyzna historią podzielił się z Internautami w sieci. Zdjęcie chłopca wywołało masę wzruszeń i emocji.

Nie jest tajemnicą, że na rodzicach spoczywa ogromna odpowiedzialność. Bezpieczeństwo ich pociech zależy przede wszystkim od nich. Niekiedy wystarczy chwila nieuwagi, aby dziecko znalazło się w poważnych tarapatach, a jego życie dalszy życie stanęło pod ogromnym znakiem zapytania. Gdyby nie natychmiastowy telefon po karetę, zajadanie się słodkimi i soczystymi owocami w przypadku 5-latka mogło zakończyć się dramatem.

Winogrona o mały włos nie doprowadziły do tragedii

Rodzice 5-letniego Oliego na własnej skórze przekonali się, że wychowanie i opieka nad dzieckiem to praca na pełen etat. Ojciec, Steve Hulbert najprawdopodobniej nawet w najgorszych snach nie przypuszczałby, że taka sytuacja wydarzy się w jego własnym mieszkaniu. Być może zabrzmi to dość niewiarygodnie, ale winogrona prawie zabiły jego ukochanego synka.

Winogrona
unsplash.com @paul_

Winogrona prawie zabiły chłopca. 

Jak to możliwe? Spieszymy z odpowiedzią. Steve zostawił na krótką chwilę swojego synka, kiedy ten zajadał się słodkim owocem. Gdy wrócił, zastał tragiczny widok. Jego synek zaczął sinieć i miał problemy z oddychaniem. Chłopiec zadławił się, a po chwili zupełnie stracił przytomność. Ojciec, widząc całe zajście, natychmiast zadzwonił po karetkę pogotowia.

Próby ratunku nie przynosiły rezultatów

Całe szczęście ratownikom medycznym udało się przybyć na czas. Po 10 minutach reanimacji chłopiec odzyskał przytomność. Pomimo tego, że akcja ratunkowa zakończyła się sukcesem, chłopiec został zabrany na obserwację.

Skrupulatne badania jednoznacznie wykazały, że jego życiu nie zagrażało już żadne niebezpieczeństwo. Rodzice nie potrafili ukryć wdzięczności za uratowanie życia ich małego chłopca.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Chłopiec
Steve Hulbert

Chłopiec zadławił sie owocem. 

Winogrona
instagram.com @wniebowziete_

Natychmiastowa reakcja ojca okazała się zbawienna

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl przeżyje oblężenie jeszcze przed świętami. Za kilka dni do sklepów trafi prawdziwy hit
  2. Niemowlę miało zostać oddane do adopcji. Kiedy zobaczyła je przyszła przybrana matka, uciekła ze szpitala
  3. Gwiazda „Gry o Tron” o scenach gwałtu: „Wiele razy musiałam się wypłakać w łazience”
  4. Zamówiła jedzenie, do obiadu dostała banana. Na owocu znalazła się wiadomość od pracownicy
  5. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie
  6. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie
     
     

 

 

Poprzedni artykułNowy związek po rozwodzie. Daj sobie kolejną szansę na miłość
Następny artykułNajciekawsze anomalie ludzkiego ciała. Ma je tylko garstka ludzi na całym świecie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.