Od jasnej pomarańczy po zgaszony róż – to najlepsze kolory do noszenia na wiosnę 2021 roku. Te optymistyczne odcienie będą królować w tym sezonie. Przedstawiamy najważniejsze, wiosenne trendy kolorystyczne.

Żywa pomarańcz

Nie bój się jej nosić. Uwielbiamy łączyć ten wyrazisty odcień z neutralnymi odcieniami – wielbłądzim karmelu, brązami lub khaki.

fot. www.instagram.com/chic_style_and_fashionn/

Róż w odcieniu zachodzącego słońca

Róż to wspaniały odcień na wiosnę – nawet jeżeli założysz go od stóp do głów. Jaśniejsze odcienie różu są idealne do letnich stylizacji, takich jak kostiumy kąpielowe, proste sukienki i dopasowane zestawy.

fot. www.instagram.com/chiaraferragni/

Odcienie bieli

Każdy wariant będzie dobrym wyborem! Koniecznie zainwestuj w świeżą białą koszulę na lato, która nigdy nie wychodzi z mody i możesz ją przechowywać w szafie na zawsze. Jest ona wszechstronna i pasuje dosłownie do wszystkiego.

fot. www.instagram.com/chic_style_and_fashionn/

Słoneczny żółty

To zdecydowanie kolor tego roku! Najmodniejszym połączeniem jest zestawienie go z jasnym szarym. Nie bój się eksperymentować z nim na różne sposoby – nawet w dodatkach. To połączenie bez konkurencyjnie wpisuje się w wiosenne trendy kolorystyczne.

fot. www.instagram.com/yellowoutfits/

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.