Wiosna jest znana jako pora odrodzenia. Tego potrzebuje także Twój styl. Przedstawiamy 6 elementów wiosennej garderoby, które warto mieć w swojej szafie!

6 elementów wiosennej garderoby, które warto mieć w swojej szafie

Rozszerzane spodnie

Świetnie pasują one do prawie każdej sylwetki, a ponadto wydłużają optycznie nogi. Ten model zapewni także iluzję wzrostu!

fot. www.instagram.com/luciaavfdez

Basic’owe topy

Łączenie i dopasowywanie jest kluczem do stworzenia idealnej garderoby na każdą porę roku. Basic’owe topy są łatwe do noszenia ze wszystkim, np. Z przyciętymi kardiganami , czy lekkimi koszulami zapinanymi na guziki.

fot. www.instagram.com/paulinenavy

Sukienka na co dzień

Sukienki to kolejny niezbędny element garderoby, ponieważ jest to prosty sposób, aby wyglądać trochę bardziej elegancko.

fot. www.instagram.com/chloelecareux

Mono-zestawy 

Monochromatyczne zestawy to hit tego sezonu! My szczególnie uwielbiamy te w kolorze brązowym. Zdecydowanie jest to kolor wiosny 2021.

fot. www.instagram.com/outfitbook_/

Sukienki z bufiastymi rękawami

Imperialne sukienki z talią zdecydowanie przeżywają swój moment, podobnie jak romantyczne sylwetki z obszernymi, bufiastymi rękawami. 

fot. www.instagram.com/girlsstuffph__

Coś szydełkowego

Jesienią i zimą kochałaś dzianiny? Szydełko jest lekkie i przewiewne na cieplejsze miesiące, ale nadal zapewnia przytulność i wygodę, której wszyscy potrzebujemy w 2021 roku.

fot. www.instagram.com/16rfirenze/

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.