Michał Wiśniewski pochwalił się swoim obserwatorom niezwykle uroczym kadrem, na którym pozuje wraz ze swoją żoną Polą. Przy okazji złożył ukochanej niebywałą obietnicę, w komentarzach aż zawrzało. 

Michał Wiśniewski nigdy nie stronił od kobiet, a wręcz przeciwnie. Lider zespołu Ich Troje jest obecnie w związku małżeńskim z 5. kobietą. Dla niego jednak nie ma to najmniejszego znaczenia, w związku z tym muzyk złożył Poli niezwykłą obietnicę. Internauci jednak nie są za bardzo przekonani. 

Michał Wiśniewski złożył żonie obietnice 

Michał Wiśniewski na swoim oficjalnym profilu opublikował zdjęcie, na którym pozuje wraz ze swoją żoną. W tle możemy zobaczyć fragment plaży oraz niezwykły napis. 

Muzyk wyrysował w piasku inicjały swoje i Poli, dodając po nich znak równości i serce oznaczające łączącą ich miłość. Do zdjęcia dołączono obszerny opis zwieńczony niebywałą obietnicą. 

-Nigdy nie uważałem, że wyrycie inicjałów na drzewie to obciach. Wręcz przeciwnie – marzyłem o tym, aby móc coś wyryć. Zdarzyło mi się to kilka razy na koloniach jako nastolatek, ale to marzenie miało drugie dno. Chodziło raczej o to, aby móc w to samo miejsce powrócić po latach ze swoją miłością i przypomnieć sobie te chwile. Nigdy nie miałem takiej możliwości – podzielił się swoimi wspomnieniami muzyk. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

W dalszej części wpisu artysta zwrócił się bezpośrednio do swojej ukochanej: 

Choć ten rysunek już dawno porwała woda to będę go codziennie powtarzał dla Ciebie @wisniewska_pola słowem, myślą i uczynkiem (tak wiem jak to brzmi), abyśmy pamiętali, dlaczego postanowiliśmy być razem. Obiecuję skarbie

Na odpowiedź Poli Wiśniewskiej nie trzeba było długo czekać. Żona lidera zespołu Ich Troje odpowiedziała w nietuzinkowy sposób: 

Tak się ma jak się dba

Obietnice Michała Wiśniewskiego, choć wspaniałe i godne podziwu, nie do końca wzbudziły entuzjazm wśród fanów, którzy biorąc pod uwagę przeszłość wokalisty, obawiali się, że miłość z Polą zakończy się tak, jak z innymi żonami. 

Okaże się – napisała internautka. 

Dobrze ze na piasku… Po fali będzie można napisać inne – skomentowała kolejna. 

Zamiast wrócić do wyrytych drzew, zawsze możesz wrócić do piosenek, które śpiewałeś do swoich byłych – stwierdził następny obserwator. 

My mimo wszystko życzymy Michałowi dużo miłości i szczęścia aż po grób!

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram 

Poprzedni artykułIlona Łepkowska apeluje. Wnuk zmarłego aktora z „M jak miłość” potrzebuje pilnej pomocy
Następny artykułEwa Krawczyk nie była jedyną wielką miłością Krzysztofa? Menadżer muzyka ujawnił nazwisko innej kobiety bliskiej jego sercu
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.