Michał Wiśniewski jest znany ze swojego oryginalnego stylu i dystansu do siebie, co pokazuje również na swoim Instagramie. Jego fani pilnie śledzą jego profil i bardzo licznie komentują każde wstawione przez niego zdjęcie. Ostatnio pochwalił się zdjęciem w łóżku z mężczyzną. Post wywołał lawinę komentarzy.

Michał Wiśniewski jest polskim wokalistą, jednym z głównych założycieli zespołu Ich Troje, który istnieje już od 1994 roku. To właśnie dzięki niemu zyskał sławę i rozpoznawalność. Zawsze nazywany był showmanem. Koncerty Ich Troje, głównie dzięki Michałowi, były zawsze bardzo widowiskowe. Według niektórych nawet kontrowersyjne.

Michał Wiśniewski w łóżku z mężczyzną

Ostatnie zdjęcie Michała, które wstawił na swojego Instagrama, wywołało lawinę komentarzy. Okazało się, że muzyk na zdjęciu leży w łóżku tylko w spodniach i butach, paląc papierosa. W dodatku obok niego leży jakiś mężczyzna. Obaj wyglądają na roześmianych i wyluzowanych.

Kiedy w trakcie negocjowania stawek za realizację dźwięku na kolejny sezon nie dostajesz rabatu i zastanawiasz się dlaczego… Co poszło nie tak? – napisał pod zdjęciem.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy zareagowali z poczuciem humoru, inni byli oburzeni zachowaniem piosenkarza.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

OMG wstyd, strasznie się na to patrzy! … do łóżka w butach!!?czytamy w jednym z komentarzy.

Poczucie humoru Michała Wiśniewskiego

Jak już wspominaliśmy wcześniej, Michał Wiśniewski jest znany ze swojego poczucia humoru. Lubi zwracać na siebie uwagę i przyciągać wzrok często bardzo kontrowersyjnymi zachowaniami, które obraca w żart.

Oczywiście i tym razem okazało się, że zdjęcie, które wstawił, traktuje żartobliwie. Najwyraźniej mężczyzna, z którym pozuje do zdjęcia, jest jego partnerem biznesowym, z którym negocjował stawki za realizację dźwięku.

Niestety, każdy ma inne poczucie humoru, dlatego nie zabrakło negatywnych komentarzy. Niektórzy z internautów nie rozumieli zachowania gwiazdora, podsumowując w komentarzach, że sytuacja celowo zaaranżowana na zdjęciu jest co najmniej dziwna i podejrzana.

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski był niegdyś znany ze skandali obyczajowych. Być może dlatego do dzisiaj pozostaje postacią kontrowersyjną, a wszelkie jego zachowania, nawet te żartobliwe, są od razu komentowane i niekiedy przyjmowane z rezerwą. Gwiazdor brał udział w dawnym reality show Jestem jaki jestem, który był emitowany w TVN w latach 2003-2004. W programie pokazywane było jego życie prywatne. Nagrania odbywały się w jego domu. Kamery rejestrowały często bardzo intymne szczegóły z życia artysty. Poza występami z zespołem Ich Troje był też liderem i wokalistą zespołów Spooko i Red Head. Dużo mniej znany jest także ze swoich utworów solowych, mimo że nagrał cztery albumy. m.in: La Revolucion, Nierdzewny.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram, Wikipedia