Michał Wiśniewski jest znany ze swojego oryginalnego stylu i dystansu do siebie, co pokazuje również na swoim Instagramie. Jego fani pilnie śledzą jego profil i bardzo licznie komentują każde wstawione przez niego zdjęcie. Ostatnio pochwalił się zdjęciem w łóżku z mężczyzną. Post wywołał lawinę komentarzy. 

Michał Wiśniewski jest polskim wokalistą, jednym z głównych założycieli zespołu Ich Troje, który istnieje już od 1994 roku. To właśnie dzięki niemu zyskał sławę i rozpoznawalność. Zawsze nazywany był showmanem. Koncerty Ich Troje, głównie dzięki Michałowi, były zawsze bardzo widowiskowe. Według niektórych nawet kontrowersyjne. 

Michał Wiśniewski w łóżku z mężczyzną 

Ostatnie zdjęcie Michała, które wstawił na swojego Instagrama, wywołało lawinę komentarzy. Okazało się, że muzyk na zdjęciu leży w łóżku tylko w spodniach i butach, paląc papierosa. W dodatku obok niego leży jakiś mężczyzna. Obaj wyglądają na roześmianych i wyluzowanych. 

Kiedy w trakcie negocjowania stawek za realizację dźwięku na kolejny sezon nie dostajesz rabatu i zastanawiasz się dlaczego… Co poszło nie tak? – napisał pod zdjęciem. 

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Niektórzy zareagowali z poczuciem humoru, inni byli oburzeni zachowaniem piosenkarza. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

OMG wstyd, strasznie się na to patrzy! … do łóżka w butach!!? – czytamy w jednym z komentarzy. 

Poczucie humoru Michała Wiśniewskiego 

Jak już wspominaliśmy wcześniej, Michał Wiśniewski jest znany ze swojego poczucia humoru. Lubi zwracać na siebie uwagę i przyciągać wzrok często bardzo kontrowersyjnymi zachowaniami, które obraca w żart. 

Oczywiście i tym razem okazało się, że zdjęcie, które wstawił, traktuje żartobliwie. Najwyraźniej mężczyzna, z którym pozuje do zdjęcia, jest jego partnerem biznesowym, z którym negocjował stawki za realizację dźwięku. 

Niestety, każdy ma inne poczucie humoru, dlatego nie zabrakło negatywnych komentarzy. Niektórzy z internautów nie rozumieli zachowania gwiazdora, podsumowując w komentarzach, że sytuacja celowo zaaranżowana na zdjęciu jest co najmniej dziwna i podejrzana. 

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski był niegdyś znany ze skandali obyczajowych. Być może dlatego do dzisiaj pozostaje postacią kontrowersyjną, a wszelkie jego zachowania, nawet te żartobliwe, są od razu komentowane i niekiedy przyjmowane z rezerwą. Gwiazdor brał udział w dawnym reality show Jestem jaki jestem, który był emitowany w TVN w latach 2003-2004. W programie pokazywane było jego życie prywatne. Nagrania odbywały się w jego domu. Kamery rejestrowały często bardzo intymne szczegóły z życia artysty. Poza występami z zespołem Ich Troje był też liderem i wokalistą zespołów Spooko i Red Head. Dużo mniej znany jest także ze swoich utworów solowych, mimo że nagrał cztery albumy. m.in: La Revolucion, Nierdzewny

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram, Wikipedia