Władimir Putin: dzieci prezydenta Rosji doczekały się rodzeństwa? Jego ukochana miała urodzić mu bliźniaki w pilnie strzeżonej klinice. Cała sprawa wygląda niezwykle tajemniczo. Okoliczności porodu były naprawdę zdumiewające. O całej sprawie poinformował dziennikarz śledczy, którego ustalenia szybko zaczęły znikać z sieci. Przypadek?

Władimir Putin: dzieci charyzmatycznego lidera Rosji zachowują się zupełnie inaczej niż potomstwo amerykańskich i europejskich polityków. Próżno szukać ich zdjęć w kronikach towarzyskich, nie pokazują się publicznie z ojcem jak córki Donalda Trumpa czy Baracka Obamy. Wręcz przeciwnie – służby kraju dokładają wszelkich starań, by chronić ich wizerunek. Chociaż Putin formalnie jest rozwodnikiem, plotki o jego sekretnym związku krążą już od dawna. Czy rzeczywiście nowa partnerka prezydenta niedawno została matką? Sprawdzamy najnowsze doniesienia!

Władimir Putin znowu został ojcem?

Władimir Putin już od wielu lat jest łączony z Aliną Kabajewą, znaną rosyjską gimnastyczką. Chociaż do dziś związek sportsmenki i prezydenta nie został potwierdzony przez żadną ze stron, ostatnie wydarzenia sprawiły, że pogłoski wróciły ze zwielokrotnioną siłą. Co się stało?

Władimir Putin: dzieci lidera przyszły na świat w Moskwie? Jak czytamy na plotek.pl, Alina Kabajewa niedawno została matką bliźniąt. Chłopcy mieli urodzić się w stołecznej klinice. Cesarskie cięcie zostało wykonane przez znanego włoskiego lekarza. Co najdziwniejsze, wszelkie doniesienia na temat Kabajewej i jej dzieci znikały z rosyjskiego internetu równie szybko, jak się pojawiły. 

Siergiej Kanajew, rosyjski dziennikarz śledczy, dotarł do zaskakujących informacji. Jak twierdzi, na krótko przed przyjazdem gimnastyczki do szpitala, zjawili się w nim przedstawiciele służb państwowych, którzy starannie go zabezpieczyli. Aż połowa pracowników została poproszona o opuszczenie budynku. 

Władimir Putin: dzieci prezydenta nie są rozpoznawalne. Co robią?

Władimir Putin przez prawie trzydzieści lat był mężem Ludmiły, z którą doczekał się dwóch córek. Maria i Jekaterina mają dziś po trzydzieści cztery i trzydzieści trzy lata. Jednak daleko im do popularności i rozpoznawalności Ivanki Trump. Czym się zajmują na co dzień?

Jak udało się ustalić tvn24.pl Maria jest absolwentką medycyny i biologii. Specjalizuje się w endokrynologii dziecięcej. Kobieta wyszła za mąż za biznesmena z Holandii. Nie do końca wiadomo, czym zajmuje się jej młodsza siostra. Pojawiały się m.in. doniesienia, że pracuje jako prorektor na jednej z rosyjskich uczelni. Obie kobiety mają dziś mieszkać w Moskwie. 

Władimir Putin: dzieci prezydenta Rosji rzeczywiście przyszły niedawno na świat? A może związek z gimnastyczką jest tylko plotką?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

władimir putin: dzieci
fot. screen z youtube.com NBC News

Władimir Putin: dzieci prezydenta Rosji niedawno przyszły na świat?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSuczka była w strasznym stanie, ratownicy nie wiedzieli jak jej pomóc. Dzieci w końcu wyznały prawdę
Następny artykułDagmara Kaźmierska w więzieniu dostała szkołę życia? Udowodniono jej okropne przestępstwo
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.