Właściciel dostawał od sąsiadów liczne skargi na hałasującego psa. Nie wierzył, że jego malutki psiak może być aż tak głośny, że zakłóca spokój tylu osobom. Gdy zainstalował ukrytą kamerę, odkrył niezwykłą rzecz. Sam w życiu by na to nie wpadł!

Każdy właściciel jest przekonany, że dobrze zna swojego psa. Okazuje się, że zwierzęta mają drugą twarz, która potrafi zaskoczyć niejednego miłośnika zwierząt. Co potrafią robić futrzaki, gdy zostają same w domu? Ta historia zaskoczy niejednego posiadacza piesków.

Właściciel nagrał psa

Mężczyzna, który od tygodni otrzymywał skargi na swojego pupila, nie wierzył sąsiadom, którzy narzekali na głośne, podejrzane dźwięki, dochodzące z jego domu. Pies był spokojny, ułożony i nigdy nie sprawiał rodzinie żadnych kłopotów. Nie chcąc jednak pogarszać relacji z mieszkańcami osiedla, postanowił zainstalować w domu ukrytą kamerę, aby przekonać się, czy naprawdę odgłosy dochodzą z jego posesji.

Wychodząc do pracy, właściciel włączył kamerę i zapomniał o całym zamieszaniu. Dopiero po powrocie do domu, gdy odtworzył nagranie, przeżył szok. Co robił pomysłowy zwierzak pod jego nieobecność? Okazało się, że pies jest miłośnikiem muzyki! Gdy zostawał sam, wskakiwał na fortepian i naśladował grających wcześniej właścicieli! Co więcej, pupil głośno szczekał do wydobywającej się z instrumentu melodii. Jak rozwiązano problem? Pokrywa fortepianu jest zamknięta pod nieobecność rodziny, a pies może krótko grać, jednak tylko w obecności właścicieli!

 1. Dramat Rafała z „Królowych życia”, okłamał wszystkich? Na jaw wyszła niewygodna prawda
 2. 2 białe pieski doczekały się słodkich szczeniaków. Wszyscy zdębieli, kiedy zobaczyli ich kolor, jak to możliwe?

Dlaczego psy szczekają?

Psy szczekają, bo jest to dla nich jedna z form komunikacji, dlatego należy być na to przygotowanym, przygarniając zwierzaka. Wydawanie dźwięków jest naturalną formą informowania o potrzebach czy emocjach. Często psy pozostawione w domu szczekają z tęsknoty za właścicielem. W wielu przypadkach sprawdza się zostawienie włączonego radia, jednak jak pokazuje powyższa historia, niektóre psy emocjonalnie reagują na różne dźwięki.

Co zrobić, aby pies nie szczekał w domu? Na uciążliwe szczekanie pomogą pozostawione w zasięgu psa jego ulubione zabawki, którymi będzie mógł zająć się, gdy zostanie sam. Często sprawdza się też zostawienie koca lub ubrania, które ma na sobie zapach właściciela. Warto sprawdzić, czy podczas naszej nieobecności w pobliżu domu nie pojawiają się obce osoby, takie jak listonosz czy kurier, które mogą wywoływać długie szczekanie psów.

ZOBACZ FILM:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Na plaży zauważyli dziwne, żółte „kamienie”. W końcu wiadomo czym są, ciężko uwierzyć
  2. Kot patrzy przez szybę błagając właściciela o pomoc. Do ogrodu wkradło się dzikie zwierze. Mężczyzna nie reagował
  3. Kamery nagrały wszystko. Lampart zaatakował spokojnie śpiącego psa
  4. Justyna Steczkowska obchodzi dziś urodziny. Trudno zgadnąć które, gwiazda w ogóle się nie starzeje
  5. Dantejskie sceny w Warszawie. 11 osób zatrzymano, policja wciąż działa
  6. Pies nie był gotowy na zostanie tatą. Reakcja labradora na jego szczeniaka powala, wszystko się nagrało

  Źródło: pikio.pl

  Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl