Właścicielka tego pięknego husky na pewno ma z nim wesoło! Widać, że pies nie ma łatwego charakteru, chociaż jest przy tym niezwykle uroczy. Ale to pewnie z niczym nie pomaga. Wręcz przeciwnie, tym trudniej odmówić zwierzęciu, które tak prosi o kąpiel. Ona ma jednak już wprawę!

Pomimo tego, że są raczej miernymi pływakami i często nie potrafią i nie lubią pływać w głębokiej wodzie, husky uwielbiają zabawę w niej. Szczególnie kiedy na zewnątrz jest gorąco. Czasami ciężko wyciągnąć je z kąpieli, dlatego pewnie właścicielka tego psa nawet nie chciała jej rozpoczynać. Negocjacje i tak były żmudne!

Właścicielka nie ustąpiła 

Scena, którą mieliśmy szansę obserwować, jest naprawdę przekomiczna. Właścicielka stara się namówić swojego psa, żeby wyszedł z wanny, on jednak ma zamiar spełnić swój cel i wyprosić od niej kąpiel. Swoje oburzenie tym, że wanna nie jest jeszcze pełna wody wyraża rozpaczliwym wyciem. 

właścicelka
unsplash.com

Od wody te zwierzęta wolą tylko śnieg.

Niestety, tak czasami bywa, że musimy odmówić naszym pupilom czegoś, co bardzo lubią. Szczególnie że zwierzaki potrafią być bardzo uciążliwe w swoich prośbach. Tak właśnie było w tym przypadku. Kobieta musiała zdecydować się na inną taktykę, by namówić swoje zwierzę na to, by zgodziło się ruszyć z łazienki. Tym świetnym pomysłem był spacer. To dopiero to hasło sprawiło, że husky stwierdził, że zgodzi się wyjść!

Czy husky lubi wodę?

Chociaż może się nam wydawać, że wszystkie psy są doskonałymi pływakami, to wcale nie jest prawdą. Umiejętności pływackie zależą jak najbardziej od rasy, ale i od poszczególnych osobników. Nie każdy będzie czuł się w wodzie tak samo komfortowo. 

Jako rasa, husky nie są specjalnie skore do pływania. Przyzwyczajone do dramatycznie niskich temperatur, te zwierzęta nie przepadają za byciem mokrym. Od wody zdecydowanie będą preferowały śnieg. Nie oznacza to, że pies tej rasy nigdy nie nauczy się pływać, ale trzeba do tego być przygotowanym i cierpliwym.

ZOBACZ NAGRANIE:

 Husky za nic w świecie nie chciał wyjść. Właścicielka była jednak nieubłagana.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jest wyrok więzienia za palenie w piecu niewłaściwymi materiałami. Walka ze smogiem się zaostrza
  2. Pies stracił ucho, bo właścicielka chciała, żeby wyglądał słodko. Teraz ostrzega innych
  3. Popularny aktor pochwalił się, ile upolował lisów. Internauci sprawili, że natychmiast tego pożałował
  4. Dwa szczeniaki zaatakowały spacerującego kota. Zwierzak zareagował natychmiast
  5. Zniknęli nagle 18 lat temu. Teraz Gucwińscy mają dramatyczny apel do Polaków

źródła: mypetneedsthat.com, Zeus The Stubborn husky/YouTube

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego