Marta Manowska od dawna odnosi sukcesy zawodowe. Niedawno można było śledzić także miłosne zawirowania kobiety. Prezenterka musiała zmierzyć się z nieprzyjemną krytyką.

Marta Manowska zasłynęła w telewizji za sprawą popularnego programu Rolnik szuka żony. Od samego początku prowadząca serii przypadła do gustu wielu widzom. Z tego względu prezenterka dostała również rolę gospodyni w Sanatorium miłości oraz The Voice Senior.

W telewizyjnych odbiornikach Marta Manowska zawsze pojawia się w wyjątkowych kreacjach z nieskazitelnym makijażem. Na co dzień kobieta wybiera jednak naturalne piękno, którym dzieli się przy pomocy mediów społecznościowych. Ta wersja Marty Manowskiej nie spodobała się części internautów, którzy w obraźliwy sposób skomentowali prezenterkę.

Hejterzy nie oszczędzają w słowach na temat Marty Manowskiej

Prowadząca Rolnik szuka żony aktywnie komunikuje się ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Na profilu Marty Manowskiej można znaleźć liczne zdjęcia z wakacyjnych podróży, w których towarzystwa celebrytce dotrzymuje Robert Bodzianny.

Naturalny wygląd Marty Manowskiej nie przypadł jednak wszystkim do gustu. Krytycy nie przebierali w słowach podczas pisania komentarzy pod zdjęciami gospodyni The Voice Senior.

Widziałam różne kobiety bez makijażu, ale takiej piggy z tv już dawno nie widziałam, ojj brak ci samokrytyki. Az tak nie wyglądasz, żeby to miało wyjść na światło, a nie za mądra też nie jesteś z tego co widziałam. Widzę, ze rolnika sama szukasz. Jest to żałosne, że osoba bez męża i samotna tyle lat prowadzi programy o miłości — skomentowała zdjęcie Marty Manowskiej jedna z internautek.

Choć wpis internautki zawiera mocne słowa krytyki, Marta Manowska nie ma zamiaru przejmować się ocenami nieprzychylnych osób. W swojej relacji podziękowała obserwatorom, którzy wspierali ją podczas wyprawy i przyznaje, że taka przygoda to nie tylko ładne widoczki.

Fragment relacji z Instagrama Marty Manowskiej (https://www.instagram.com/martamanowska/)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja