Karol Strasburger jest gospodarzem znanego teleturnieju Familiada. Prezenter podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi ojcostwa. Co bardzo smutne, internauci skrytykowali różnicę wieku pomiędzy prezenterem telewizyjnym a jego żoną.

Karol Strasburger zaczynał swoją karierę jako aktor. Występy mężczyzny można obejrzeć w produkcjach takich jak: Noce i dnie, Klan, M jak Miłość czy Na dobre i na złe. Największą rozpoznawalność zyskał dzięki prowadzeniu od 1994 roku teleturnieju Familiada.

Prezenter telewizyjny od 2019 roku jest w związku małżeńskim z Małgorzatą Weremczuk. Para niedawno powitała wspólne dziecko, córkę Laurę. Szczęście Karola Strasburga zniszczyli jednak internauci, komentując związek aktora z młodszą o 37 lat kobietą.

Karol Strasburger musi mierzyć się z krytyką przez swój wiek

Choć Karol Strasburger wraz z żoną stanowią zgodne małżeństwo, gospodarz teleturnieju TVP2 musi często mierzyć się z krytyką internautów. Co, bardzo przykre, według wielu internautów 70 lat nie jest już odpowiednim wiekiem na bycie ojcem małego dziecka.

Wejście w rolę rodzica jest szczególne dla Karola Strasburgera, ponieważ podczas poprzednich związków nie doczekał się potomstwa. Małoletnia Laura jest oczkiem w głowie taty, dlatego nieprzychylne komentarze bardzo ranią mężczyznę. Wraz z żoną aktor postanowił publicznie nie pokazywać twarzy dziecka.

Ludzie są w tej chwili pozbawieni jakichkolwiek zasad, więc gadają, co chcą i nie zastanawiają się nad tym, że mogą komuś sprawić w ten sposób przykrość, więc nie dajemy takiej szansy i możliwości — wyjaśnia Karol Strasburger w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Dla prezentera telewizyjnego bezpieczna i szczęśliwa przyszłość córeczki jest najważniejsza. Otwarcie przyznaje, że nie ma zamiaru wywierać na dziecku żadnej presji na temat wyboru ścieżki kariery.

Nie wiem, co będzie za kilka lat, jakie to będą czasy, kim ona w ogóle będzie. Ja bym chciał, żeby była szczęśliwa i żeby robiła to co lubi i co jej odpowiada. Na pewno nie będę jej zmuszał do czegokolwiek i próbował ją namawiać, że może aktorstwo to byłoby lepsze od bycia lekarzem, prawnikiem czy czymkolwiek innym — wyznaje Karol Strasburger.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?
  2. Miał zaledwie cztery miesiące. Andrzej Rybiński i jego bliscy przeżyli tragedię, mimo upływu lat wciąż boli
  3. Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?