Lelum.pl > Nowości > Właśnie natrafiono na świeży grób. Rodzina Kukulskich od miesiąca ukrywała, że nie żyje gwiazda
Sara Karmańska
Sara Karmańska 26.09.2023 16:17

Właśnie natrafiono na świeży grób. Rodzina Kukulskich od miesiąca ukrywała, że nie żyje gwiazda

Rodzina Kukulskich pogrążona w żałobie, fot. KAPiF
Rodzina Kukulskich pogrążona w żałobie, fot. KAPiF

Rodzina Kukulskich pogrążyła się w żałobie. Jeden z tabloidów dowiedział się, że rodzina niedawno straciła jednego ze swoich członków. W ostatnich tygodniach utrzymywano to jednak w tajemnicy. 

Rodzina Kukulskich pogrążona w żałobie

Natalia Kukulska jest popularną polską piosenkarką, która jest córką sławnej piosenkarki Anny Jantar. Choć wokalistka zginęła w katastrofie lotniczej na Okęciu, gdy jej córka miała cztery latka, nie jest ona jedynaczką. Natalia Kukulska doczekała się młodszego, przyrodniego brata, który przyszedł na świat po tym jak jej ojciec ponownie się ożenił.

Piotr Kukulski swego czasu cieszył się zainteresowaniem mediów, gdy przyjął pseudonim Pikej i rozpoczął karierę rapera. Zgodnie z medialnymi doniesieniami jego relacje z siostrą nie były najlepsze, a sprawy nie poprawiła śmierć ich ojca. Obecnie relacje między rodzeństwem mają być nieco cieplejsze.

Nie żyje gwiazdor programu na Polsacie. Zmarł w domu, był uwielbiany, jedna z najbarwniejszych postaci

Rodzina Kukulskich pochowała bliską osobę na Wojskowych Powązkach

Blisko miesiąc temu w rodzinie Kukulskich doszło do wielkiej straty. Prawda wyszła na jaw dopiero po czasie. Na informację trafił reporter portalu „Super Express”, który odwiedził Powązki Wojskowe w Warszawie. Natrafił tam na świeży grób Haliny Ossowskiej-Borys, babci przyrodniego brata Natalii Kukulskiej. Chociaż kobieta zmarła prawie miesiąc temu, nikt nie przekazał tej informacji do wiadomości publicznej. 

Halina Ossowska-Borys została pochowana w Alei Zasłużonych obok Janusza Weissa. Na jej grobie znajdują się wieńce, a także dwa zdjęcia – jedno bardziej współczesne, drugie z młodości artystki. 

Członkini rodziny Kukulskich także była artystką

Halina Ossowska-Borys w młodości była gwiazdą zespołu „Mazowsze”, który został sportretowany między innymi w nominowanym do Oscara filmie „Zimna wojna”. Babcia Piotra Kukulskiego zasłynęła również jako jedna z założycielek dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca „Varsovia” zwanego także jako „Mini Mazowsze”. Jej córką jest znana piosenkarka Monika Borys, która wyszła za Jarosława Kukulskiego po śmierci Anny Jantar.

Rodzina Kukulskich pogrążona w żałobie, fot. KAPiF 1.jpg
Rodzina Kukulskich pogrążona w żałobie, fot. KAPiF
Rodzina Kukulskich pogrążona w żałobie, fot. KAPiF 2.jpg
Rodzina Kukulskich pogrążona w żałobie, fot. KAPiF

Źródło: Super Express