Wiesław Nowobilski nie kryje swojej ogromnej radości. O szczęśliwych wydarzeniach z życia opowiedział w programie „Nasz nowy dom”. Współpracownicy nie wytrzymali i zaczęli wiwatować, a w sieci mnożą się gratulacje.

Wiesław obecnie spełnia się nie tylko jako kierownik budowy w „Nasz nowy dom”, ale również występuje na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Okazuje się, że układa mu się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym.

„Nasz nowy dom”: Wiesław Nowobilski przekazał radosne wieści

Wiesław Nowobilski od lat związany jest z programem „Nasz nowy dom”, w którym jest jedną z głównych postaci. Spełnia się bowiem jako kierownik budowy i to od niego zależy, czy dany projekt może być zrealizowany.

Mężczyznę możemy obserwować również w najnowsze edycji „Tańca z Gwiazdami”, gdzie u boku Jani Lesar skrupulatnie uczy się kolejnych kroków i choreografii. Swoją osobą wzbudził niemałe zainteresowanie widzów i, mimo że jeszcze do niedawna mało wiedzieli o Wiesławie, dziś mężczyzna ochoczo udziela wywiadów i pozuje na ściance.

Kariera zawodowa, a w szczególności telewizyjna, nabrała więc tempa. Okazuje się, że szczęście uśmiechnęło się do Wiesława również w życiu prywatnym. O wszystkim poinformował w programie „Nasz nowy dom”.

Rodzina Wiesława Nowobilskiego się powiększyła

Podczas jednego z ostatnich odcinków „Nasz nowy dom”, Wiesław podzielił się ze światem swoim szczęściem. Wyznał, że jego rodzina się powiększyła, a sam po raz piąty został dziadkiem. Z ogromnym uśmiechem i radością na twarzy powiedział:

Właśnie dostałem fantastyczną wiadomość. Znowu zostałem dziadkiem. Jest to mój piąty wnuk, jestem bardzo szczęśliwy, jestem bardzo zadowolony — powiedział do kamery Wiesław.

Koledzy z planu również ucieszyli się informacją, którą przekazał Wiesław i niewiele myśląc, wzięli świeżo upieczonego dziadka na ręce i zaczęli wiwatować.

Fragment programu „Nasz nowy dom”, w którym Wiesław ogłosił, że został dziadkiem zobaczycie poniżej:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Jak pomóc dziecku, gdy boli je gardło?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę