Przed chwilą dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Zmarła bardzo popularna fotografka z Wieliczki Agnieszka Rogalska. O jej śmierci poinformował m.in. burmistrz miasta Artur Kozioł. Oficjalna przyczyna śmierci nie została podana, jednak kobieta od długiego czasu zmagała się z poważną chorobą. Miała zaledwie 46 lat.

Agnieszkę Rogalską pożegnał także za pośrednictwem Facebooka Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieliczce.

Nie żyje Agnieszka Rogalska

Śmierć Agnieszki Rogalskiej wywołała wielkie poruszenie w całej Wieliczce i jej okolicach. Kobieta zmagała się z białaczką biofenotypową, o której dowiedziała się podczas rutynowych badań. Burmistrz miasta Artur Kozioł zamieścił bardzo wzruszający wpis, w którym pożegnał swoją wieloletnią koleżankę.

– Agnieszko, dzwonią telefony ze wszystkich stron… Co mam powiedzieć? Milczę, bo trudno wypowiedzieć słowo […] dziękujemy za twoją wrażliwość, dobroć, otwarte serce, gotowość niesienia pomocy innym. Dziękujemy za życzliwość, uśmiech i walkę do ostatnich chwil… Dziękujemy za pełną poświęcenia pracę dla mieszkańców miasta i gminy Wieliczka. W twoich pięknych fotografiach zawsze będziemy widzieć ciebie – napisał, dodając kondolencje dla pogrążonej w smutku rodziny forografki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wszyscy do samego końca wierzyli, że Agnieszce uda się zwalczyć białaczkę. Zaraz po otrzymanej informacji o chorobie rodzina fotografki zaczęła poszukiwać dla niej dawcy szpiku. W bardzo wzruszających słowach pożegnali ją także przedstawiciele Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wieliczce.

Zmieniałaś świat na lepszy. Zmieniałaś nas na lepszych. Nieustannie otwarte Twoje ramiona i wielka wrażliwość na drugiego człowieka – czytamy.

Dołączamy się do kondolencji i życzymy rodzinie zmarłej mnóstwo siły.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie mieści się w głowie, co Jakimowicz wyprawiał na antenie

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl