Polskie i zagraniczne media obiegła przykra wiadomość o śmierci utalentowanego muzyka i aktora. Nie żyje Piotr Mamonow. Artysta zmarł w czwartek, przed śmiercią chorował na koronawirusa.

Nie żyje Piotr Mamonow. Legenda rosyjskiego świata filmu odeszła w wieku 70 lat. Jak przekazuje radiozet.pl, aktor przez kilkanaście dni przebywał w śpiączce.

Nie żyje Piotr Mamonow

W czwartek 15 lipca zmarł rosyjski muzyk i aktor Piotr Mamonow. Artysta przed śmiercią zmagał się z koronawirusem, ostatnie kilkanaście dni przebywał także w śpiączce.

Mamonow w chwili śmierci miał 70 lat. Artysta był jednym z najwybitniejszych postaci rosyjskiego świata filmu i muzyki. Już od najmłodszych lat marzył o karierze muzycznej, co udało mu się w spełnić.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Piotr Mamonow był członkiem rockowej kapeli Zvuki Mu. Jednak nie tylko muzyka grała w jego sercu. Artysta był również aktorem i spełniał się na scenie, wcielając w przeróżne role.

Niestety, Mamonow zmarł 15 lipca, mając 70 lat. Ostatnie dni swojego życia spędził w jednym z moskiewskich szpitali. Lekarze walczyli do końca, jednak nie udało im się go uratować.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykre, jak Przemysław Kossakowski potraktował Martynę Wojciechowską
  2. Wojciechowska była bita, szarpana i poniżana. Przykra prawda o przeszłości gwiazdy wyszła na jaw
  3. Wieści od jasnowidza Jackowskiego o Jacku Jaworku. Widział poszukiwanego sprawcę morderstwa w swojej wizji

Źródło: radiozet.pl, wyborcza.pl, wikipedia.org

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.