Antoni Królikowski udzielił niedawno szczerego wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak wygląda jego nowy związek i za co dziękuje swojej aktualnej partnerce. Przy okazji poruszył temat swojej choroby i wyjaśnił, w jaki sposób ma ona wpływ na relacje międzyludzkie.

Wygląda na to, że Antoni Królikowski przestał już się ukrywać i z chęcią opowiada na temat swojej nowej miłości. Do tej pory gwiazdor unikał poruszania tematu swojej partnerki, a nawet nie zamieszczał jej zdjęć w social mediach. Jedyne momenty, kiedy media mogły zobaczyć aktora z ukochaną, to te kiedy para udawała się na randki lub wspólne spacery.

Teraz gwiazdor programu „Przez Atlantyk” udzielił szczerego wywiadu, w którym zdradził, jaka jest jego Izabela i za co jest jej naprawdę wdzięczny.

Antoni Królikowski w szczerym wywiadzie o nowej ukochanej

Antoni Królikowski ma za sobą naprawdę ciężki czas. W 2022 roku towarzyszyły mu skandale nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Wygląda jednak na to, że po szczerym wyznaniu na temat swojej choroby, próbie zorganizowania gali streak fight oraz głośnym rozstaniu z Joanną Opozdą, mężczyzna w końcu wyszedł na prostą i może pochwalić się swoim szczęściem.

Gwiazdor coraz śmielej pokazuje się publicznie u boku tajemniczej Izabeli. Teraz już całkowicie wyszedł z ukrycia i niedawno zdecydował się udzielić szczerego wywiadu, podczas którego opowiedział więcej na temat swojej nowej ukochanej. Ze słów aktora wynika, że para jest w sobie szalenie zakochana. Co więcej, jest on zadowolony, że jego wybranka nie jest osobą publiczną.

– Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show-biznesu i skupia na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie ze wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. […] Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej – wyznał Antoni Królikowski w rozmowie z portalem „Party”.

Antoni Królikowski o tym, jak choroba wpływa na jego życie uczuciowe

Podczas niedawnego wywiadu aktor poruszył również temat swojej choroby. Jakiś czas temu Antoni Królikowski otworzył się na temat swojego stanu zdrowia i zdradził, że od dłuższego czasu zmaga się z poważnym schorzeniem – stwardnieniem rozsianym.

Teraz opowiedział, w jaki sposób jego choroba ma powiązanie z problemami w jego życiu uczuciowym. Przypomnijmy, że gwiazdor ma za sobą głośne i trudne rozstanie z aktorką Joanną Opozdą, która jest matką jego jedynego syna – Vincenta. Para nie rozstała się w zgodzie i obecnie dziecko pozostaje pod opieką gwiazdy.

-W pewnym sensie na pewno tak. Najważniejsze, że ten proces wciąż trwa. Według azjatyckich wierzeń SM (stwardnienie rozsiane) to „choroba miłości”. Teraz myślę, że coś w tym może być. Moje życie miłosne było… cóż… szalone? Jednak jestem wdzięczny za każdą relację, bo doprowadziła mnie do tego, gdzie dziś jestem. Wiem, kim jestem, dokąd zmierzam, i cieszę się, że mam obok siebie odpowiednią osobę – wyznał podczas tej samej rozmowy Antoni Królikowski.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Antek Królikowski szczerze o ślubie z Joanną Opozdą. „Nie róbmy większej komedii z mojego życia”
  2. Do końca tęsknił za ukochaną Henryką. Franciszek Pieczka był niesamowicie wdzięczny żonie, zrobiła dla niego piękną rzecz
  3. Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Źródło: Party

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.