Niektórzy celebryci decydują się na ukrywanie wizerunku swoich dzieci przed opinią publiczną, by po prostu nie narobić im potencjalnych problemów. Natalia Kukulska wychodzi jednak ze zgoła odwrotnego założenia i chętnie chwali się swoją wchodzącą w dorosłość córką.

Im starsza jest Ania Dąbrówka, bo tak nazywa się pociecha wokalistki, tym bardziej przypomina swoją mamę.

Natalia Kukulska i jej córka

Kilkanaście dni temu córka piosenkarki obchodziła swoje 17. urodziny. Z tej okazji Natalia Kukulska opublikowała ich wspólne zdjęcie zrobione w trakcie sesji dla magazynu „VIVA!”. Obydwie leżą na nim blisko siebie, a kadr daje dobry pogląd na ich twarze. Dzięki temu widać, że Anna zaczyna wyglądać niemalże jak swoja mama i już może być mylnie uważana przez przechodniów za jej młodszą siostrę.

Niedługo później opublikowała kolejne, sesyjne zdjęcie, tym razem popełnione w ramach kampanii reklamowej jubilera W.Kruk. Na nim różnice między paniami widać już nieco bardziej, gdyż uwagę przykuwa bujna, a przy tym ruda czupryna córki piosenkarki. To odróżnia ją od mamy, która od zawsze miała kruczoczarne loki. Niemniej, po twarzach wciąż widać oszałamiające wręcz podobieństwo. Dostrzegli to również fani piosenkarki, którzy dali znać o swoich spostrzeżeniach w sekcji komentarzy.

– Normalnie Natalka Junior — zauważa jedna z obserwujących.

– Kopia mamusi dodaje kolejna z fanek.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Natalia Kukulska wdała się w dyskusję z jedną z internautek, której nie podobało się, że tak mocno promuje ona swoją córkę przy pomocy różnych kampanii reklamowych i mediów społecznościowych. Sama piosenkarka nie zamierzała się tego wypierać, a wręcz podkreśliła, że po prostu stara się zagwarantować córce jak najlepszą przyszłość. To w końcu jej pociecha, więc kogo innego miałaby promować?

Zobacz posty:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel wziął się za siebie i przeszedł metamorfozę. Pokazał zdjęcie bez koszulki 
  2. Małgorzacie Opczowskiej puściły nerwy, gdy wyjrzała przez okno. Nikt nie spodziewał się takiej wściekłości 
  3. Niepokojące wieści o Marcinie Hakielu. Rezygnuje z wielkich pieniędzy?

Źródło: gwiazdy.wp.pl