„Chłopaki do wzięcia” to program, który przedstawił szerszej publiczności już całą masę naprawdę nietuzinkowych bohaterów. Ci, choć dawali się dobrze poznać w show, do tej pory raczej nie zdradzali o sobie szczegółowych informacji. Mało kto wiedział, ile mają lat.

Do tych danych dotarł jednak „TeleMagazyn”, który miał je pozyskać od osób bezpośrednio zaangażowanych w program. Niektóre metryki uczestników show mogą naprawdę zaskoczyć widzów.

Ile lat mają „Chłopaki do wzięcia”?

Choć kiedyś najpopularniejszym uczestnikiem programu można było nazwać Ryszarda o pseudonimie „Szczena”, dziś już tak nie jest. Mężczyzna stracił na popularności i w oczach widzów przez swoją kontrowersyjną działalność w mediach społecznościowych i zatargi z wymiarem sprawiedliwości. Przez to największą gwiazdą show stał się Jarek Mergner.

Mężczyzna niedawno wziął ślub, a od jakiegoś czasu prowadzi także kanał w serwisie YouTube. Biorąc pod uwagę jego styl, sposób bycia i przede wszystkim urodę można było stwierdzić, że jest młodym facetem, w okolicach trzydziestki. Okazuje się jednak, że dużo bliżej mu do czwórki z przodu, bo urodził się w 1984 roku.

Zaskakująco starszy, niż przypuszczano, jest też Stefan. Mężczyzna również starał się ubierać dosyć młodzieżowo, a na jego  twarzy nie widać zmarszczek, czy innych oznak starości. Można było więc sądzić, że zbliża się do trzydziestki, a tymczasem jest raptem rok młodszy od Jarka.

Zdziwić fanów może również metryka popularnego „Bandziorka”. Mężczyzna o szczerym, szerokim, ale jednak niezbyt zadbanym uśmiechu, podobnie jak panowie wspomniani wyżej, był uważany za młodszego, niż faktycznie jest. On w przeciwieństwie do nich przekroczył już jednak te wyjątkową granicę wieku i ma 41 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Chłopaki do wzięcia”. Ryszard „Szczena” Dąbrowski znów ma kłopoty. A miało być już lepiej
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Źródło: Plejada/ Telemagazyn

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl