Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski, znani z serialu M jak Miłość, bardzo długo tworzyli doskonały związek nie tylko na ekranie, ale również w życiu prywatnym. Niedawno para ogłosiła rozstanie, czym zmroziła krew w żyłach wielbicielom ich bohaterów. Właśnie zostały ujawnione nowe przyczyny rozstania zakochanych.

Mikołaj Roznerski wraz ze swoją byłą partnerką, Adrianą Kalską, zakochali się w sobie na planie popularnego polskiego serialu M jak Miłość. Między aktorami od razu zaiskrzyło, a losy ich bohaterów zwarły się w związku małżeńskim. Ciemne chmury zebrały się nad zakochanymi na początku tego roku.

Ukochana Mikołaja Roznerskiego w specjalnym oświadczeniu powiadomiła, że para nie jest już razem od grudnia zeszłego roku. Był to ogromny szok dla widzów kultowego serialu, którzy z trwogą patrzyli na losy swoich ulubieńców. Teraz mamy już jasną sytuację.

Znane są powody rozstania Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej

W serialu M jak Miłość para aktorska zdążyła niedawno zawrzeć związek małżeński. Teraz fani polskiej telenoweli obawiają się jak na losy ich faworytów wpłyną prywatne rozterki Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej.

W M jak Miłość żadnych zmian w związku z prywatnymi sprawami aktorów nie planujemy. Ich bohaterowie dopiero się zeszli — uspokaja zatrwożonych widzów jedna z pracownic produkcji serialu.

Wielką niewiadomą jak do tej pory była również przyczyna rozstania Mikołaja Roznerskiego z partnerką. Jedna z bliskich osób duetu aktorskiego wyjawiła magazynowi Party, że duży wpływ na relacje dwojga miały ich obowiązki zawodowe.

W kwietniu Ada zaczęła w Krakowie zdjęcia do serialu „Papiery na szczęście”, w którym gra główną rolę. Z kolei Mikołaj zaczął wyjeżdżać na Ukrainę, gdzie dostał rolę w serialu „Zniewolona”. Do tego kręcił jednocześnie trzy filmy i dwa seriale, więc nie miał wiele czasu dla ukochanej. Gdy z powodu pracy zaczęli się mijać, miłość w końcu wygasła — wyjawiła osoba z otoczenia Mikołaja Roznerskiego.

Para aktorska mierzy się z rozstaniem na odmienne sposoby. Adriana Kalska po wydaniu oświadczenia na temat zakończenia związku z Mikołajem Roznerskim postanowiła wycofać się z aktywności w mediach społecznościowych. Aktorki nie można również dostrzec w ostatnim czasie na żadnych ściankach.

Mikołaj Roznerski ma za to pełne ręce roboty. Ulubieniec tłumu pojawia się na czerwonym dywanie, promując najnowszy film z jego udziałem 8 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Na temat zakończonego związku pozostaje nadal powściągliwy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja