Włodzimierz Press może być przede wszystkim kojarzony z charakterystycznej roli Grigorija Saakaszwiliego z serialu Czterej pancerni i pies. Jak się okazuje, tej produkcji zawdzięcza wiele więcej, niż tylko sławę i pieniądze.

Okazuje się bowiem, że to właśnie na planie tego serialu aktor poznał swoją przyszłą żonę, z którą jest do dzisiaj. Jak do tego doszło?

Jak Włodzimierz Press poznał żonę?

Jego obecna małżonka Renata również pracowała bowiem przy popularnym serialu. Nie była jednak aktorką. Uczyła się wówczas w szkole plastycznej i w trakcie swojego angażu na planie była jeszcze studentką. Pracowała dokładnie jako asystentka specjalistki od kostiumów. Rzekomo bardzo zależało jej na tym zleceniu, bo była wielką fanką serialu, a przy okazji wielbicielką Włodzimierza Pressa.

Szybko okazało się, że również i sam zainteresowany jest nią zachwycony. Aktor przyznał po latach w jednym z wywiadów, że zakochał się wręcz od pierwszego wejrzenia, a potem bardzo szybko oświadczył Renacie. Młodzi nie chcieli wówczas czekać z miłością.

Szybko na świat przyszedł także jej owoc, ich syn Grzegorz. Jak wspomina Włodzimierz Press, pozostaje on prawdopodobnie jedynym dzieckiem, które urodziło się z miłości powstałej na planie serialu. Choć przy tej produkcji pracowała cała masa ludzi, nikt nie nawiązał tak bliskiej relacji jak właśnie Włodzimierz i Renata.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3. Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl