Edyta Golec już nie raz udowadniała, że potrafi ubrać się szykownie i z klasą, jednocześnie podkreślając swój urok oraz kobiecość. Czasem jednak artystka decyduje się na kreacje zupełnie szałowe i odstające od tych, w których prezentuje się na co dzień. Właśnie taką pochwaliła się na Instagramie.

Wokalistka wielokrotnie chwalona była nie tylko za swój muzyczny talent i pogodę ducha, ale również piękne kreacje, w których można oglądać ją na scenie lub w social mediach. Tym razem gwiazda zaskoczyła internautów swoim nieoczywistym wyborem — postawiła na niesamowicie barwny i rzucający się w oczy strój.

Choć trzeba przyznać, że Edyta Golec wygląda w tej stylizacji mocno nietuzinkowo, nie sposób nie odnieść wrażenia, że jej ona pasuje. Sama też wygląda tak, jakby czuła się w niej bardzo dobrze.

Edyta Golec i jej nietypowa stylizacja

Piosenkarka cały czas koncertuje i występuje na żywo z zespołem swojego męża — Golec uOrkiestra. Podczas trasy często decyduje się na ciekawe kreacje, które nie tylko zwracają uwagę publiczności, ale też podkreślają góralski charakter grupy i jej utworów. Być może właśnie taki był zamysł ostatniej stylizacji, w jakiej Edyta Golec pokazała się na swoim profilu na Instagramie.

Wokalistka zaskoczyła obserwatorów barwnym strojem, w którym pozuje na swoim InstaStory. Uwagę zwraca przede wszystkim ogromny kapelusz, znajdujący się na głowie utalentowanej artystki. Czarne nakrycie głowy z dużym rondem pokryte jest krwistoczerwonymi kwiatami, które idealnie komponują się z licznymi koralami, zdobiącymi szyję piosenkarki.

Kreację dopełniła również sukienka, której wzór jest identyczny, jak ten, znajdujący się na kapeluszu gwiazdy. Edyta Golec nie zdradziła fanom, dlaczego zdecydowała się założyć tę nietypową kreację, ale swój post podpisała krótkim hasztagiem #żyjkolorowo. Nie da się ukryć, że wybrana przez wokalistkę stylizacja na pewno wyróżnia się z tłumu i zwraca na siebie uwagę.

Zobacz zdjęcie:

 

Edyta Golec
fot. Instagram/edytagolecofficial

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy Golec uOrkiestry
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl